Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1542
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na ratunek pogrzebanej żywcem dziewczynce...

W 3. odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa" Michał (Antoni Pawlicki) i Lucyna (Magdalena Walach) dwoić się będą i troić, by odnaleźć porwaną jedenastolatkę. Dziewczynka, zakopana w beczce na żwirowisku, stoczy dramatyczną walkę o życie. Czy policjanci zdążą uwolnić ją ze śmiertelnej pułapki?


Reklama

11-letnie Natalia Wrońska i Krysia Zielińska są najlepszymi przyjaciółkami. Mieszkają obok siebie i uwielbiają spędzać razem czas. Pewnego dnia, tuż po tym, jak dziewczynki rozstaną się po wspólnym wypadzie na zakupy, Natalia zostanie porwana.

Sprzedawczyni, która będzie świadkiem zdarzenia i wybiegnie z kiosku, by ratować wciągane do samochodu przez zamaskowanego bandytę dziecko, zostanie... zamordowana.

Przestępca odjedzie z Natalią w kierunku żwirowiska, gdzie wcześniej zakopał beczkę, w której zamierza przetrzymywać swoją ofiarę do czasu, gdy jej ojciec zapłaci mu 800 tysięcy złotych okupu.

Policjanci zajmujący się morderstwem kioskarki odkryją leżącą na chodniku walizeczkę należącą do Natalii. W trakcie rozmowy Michała i Lucyny z ojcem dziewczynki, zrozumieją, że sprzedawczyni z kiosku została zabita, bo była świadkiem porwania jedenastolatki i widziała sprawcę napadu na Natalię.

Tymczasem do beczki, w której uwięzione zostało dziecko, przedostawać się będzie piach i żwir. Zasypana już niemal do połowy dziewczynka na próżno wzywać będzie pomoc... Zda sobie sprawę, że jeżeli nikt nie odnajdzie jej w ciągu najbliższej godziny, umrze!

Przyjaciółka Natalii, Krysia znajdzie przypadkowo bransoletkę należącą do zaginionej koleżanki - tę samą, którą podarowała jej tuż przed porwaniem.

O tym, gdzie ją znalazła, powie tacie Natalii, a ten od razu zorientuje się, kto uprowadził jego ukochaną córkę. Rozpocznie się dramatyczny pościg za przestępcą, który jako jedyny wie, gdzie uwięziona jest Natalia. W trakcie pościgu Lucyna zostanie postrzelona...

Czy łódzkim policjantom uda się dotrzeć na żwirowisko na czas i uratować dziewczynkę? Kto i dlaczego ją porwał? Czy Lucyna przeżyje starcie oko w oko z przestępcą, który wystrzeli ze swego pistoletu prosto w jej pierś?

Odpowiedzi na te pytania padną już w najbliższą sobotę. Na 3. odcinek 4. serii "Komisarza Aleksa" TVP1 zaprasza 14 września o godzinie 20.20.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Magdalena Walach | Ireneusz Czop | Antoni Pawlicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje