Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1683
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Morderstwo w hipnozie?

W 10. odcinku 3. serii "Komisarza Aleksa" (emisja 4 maja o godz. 20.20 w TVP 1) wystąpią gościnnie dwie aktorki doskonale znane widzom z "Czasu honoru" - Agnieszka Więdłocha i Ewa Wencel.


Reklama

Aneta Nieziołek (Agnieszka Więdłocha) obudzi się pewnego ranka obok... zwłok swego ukochanego, Pawła Nowika (Krzysztof Susik)! Trzonek noża wystający z piersi mężczyzny będzie niezbitym dowodem, że w łóżku, w którym Aneta spała przez całą noc, doszło do morderstwa. Będzie tak zszokowana, że nie pomyśli nawet o wezwaniu policji, po którą zadzwoni dopiero zaalarmowany jej krzykiem sąsiad.

Gdy na miejscu zbrodni zjawią się policjanci, dziewczyna nie będzie w stanie odtworzyć wydarzeń poprzedniego wieczoru.

- Piliśmy wino, potem położyliśmy się... Ja go naprawdę kochałam, nic nie pamiętam, naprawdę go kochałam - będzie tylko powtarzać.

Okaże się, że Paweł Nowik był synem nieżyjącego już bardzo bogatego adwokata, po którym odziedziczył sporą działkę za miastem. Sprzedaż działki pod budowę centrum handlowego pozwoliła mężczyźnie żyć w dostatku i nie pracować, z czego bardzo niezadowolona była jego matka, Izabela Nowikowa (Ewa Wencel). Nowikowa, dziedziczka fortuny po mężu zmagająca się ze śmiertelną chorobą, od razu podejrzewać będzie, że zbrodni na jej synu dokonała... Aneta.

Orlicz (Antoni Pawlicki), Puchała (Ireneusz Czop) i Lucyna (Magdalena Walach) nie będą wiedzieli, co zrobić, by Aneta wyszła z szoku i złożyła zeznania. Zdecydują się wezwać na pomoc psycholog Ewę Wilk (Karolina Gorczyca), która stwierdzi, że dziewczyna została... zahipnotyzowana!

- Ktoś poddał ją hipnozie i kazał zapomnieć o wydarzeniach poprzedniej nocy - powie Ewa po zbadaniu Anety.

Gdy policjanci dotrą do jednego z łódzkich centrów relaksacji, wizytówkę którego znajdą w mieszkaniu zamordowanego Pawła Nowika, odkryją, że Izabela Nowikowa jakiś czas temu zamówiła w centrum książkę na temat technik głębokiej hipnozy i sugestii posthipnotycznej...

Czy to możliwe, by matka Pawła zahipnotyzowała jego dziewczynę i zmusiła ją do zamordowania syna? Czy Aneta przypomni sobie, co stało się w nocy, kiedy umarł jej ukochany? A może to zupełnie ktoś inny wykorzystał obie kobiety, by pozbyć się Nowika?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w sobotę - 4 maja. Na emisję 10. odcinka 3. serii "Komisarza Aleksa" pt. "W hipnozie" TVP 1 zaprasza o godzinie 20.20.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Więdłocha | Komisarz Alex | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje