Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1444
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Monika przeszkodzi Lucynie... w uwiedzeniu Orlicza!

Lucyna (Magdalena Walach) od dawna jest zauroczona Orliczem (Antoni Pawlicki). Podoba się jej, że to męski, odważny i... czuły mężczyzna - niemal ideał. Policjantka nie miałaby nic przeciwko, by związać się z Michałem na dobre i na złe. Jednak na jej drodze do serca kolegi stanie śliczna i młodziutka Monika (Julia Rosnowska)!


Lucyna, coraz bardziej zafascynowana Orliczem, będzie robić wszystko, by przystojny policjant przestał traktować ją jak koleżankę z pracy i dostrzegł, że przede wszystkim jest atrakcyjną kobietą.

Reklama

Pewnego wieczoru odwiedzi Michała w jego domu pod pozorem oblewania kolejnej zamkniętej sprawy... Nastąpi to w 9. odcinku "Komisarza Aleksa" (emisja w sobotę 26 października).

Przez chwilę Lucynie wyda się, że jej marzenie, by wtulić się w ramiona komisarza, może się spełnić. Niestety, dzwonek do drzwi przeszkodzi jej w realizacji planu uwiedzenia Michała.

Kiedy zobaczy uśmiechniętą Monikę, zda sobie sprawę, że jej szanse na ułożenie sobie życia u boku Orlicza są bardzo małe, ale nie podda się...

Okaże się, że Monika wpadła do Michała tylko na chwilę, by potwierdzić, że nie jest uczulona na psią sierść i może zaadoptować Malinę. Lucyna dostrzeże jednak, że jej kolega patrzy na dziewczynę z wyraźnym zainteresowaniem. Wyczuje, że między Orliczem a Moniką po prostu... iskrzy! 

- Jest dla ciebie za młoda - powie Michałowi, gdy Monika wyjdzie.

- Właściwie to ty jesteś dla niej za stary - doda po chwili.

Napięcie pomiędzy Lucyną i Michałem sięgnie zenitu, gdy policjantka zaproponuje, aby napili się wina, co oznaczać będzie, że chce zostać u Orlicza na noc, bo - stwierdzi to wcześniej - po alkoholu nie prowadzi samochodu i nie miałaby jak wrócić do siebie...

Czy zostanie u Michała i będzie miała wreszcie okazję wyznać mu, co do niego czuje?

Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce. Na kolejne odcinki "Komisarza Aleksa" TVP1 zaprasza w każdą sobotę o godzinie 20.20.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje