Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1724
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Milion złotych za porwanego dwunastolatka!

Kiedy podczas przerwy w meczu hokejowym młodzików uprowadzony zostanie 12-letni Damian (Alek Stefański), wszyscy - nawet porywacze - myśleć będą, że to syn Agaty i Igora Roguskich (Joanna Orleńska i Paweł Okraska).

Bartek Roguski (Filip Turkiewicz), bramkarz w młodzieżowej drużynie hokejowej, ma wszystko, o czym marzą chłopcy w jego wieku, ale nie jest szczęśliwy. W przeddzień swoich urodzin będzie miał tylko jedno życzenie - by jego mama i tata znowu się kochali...

Reklama

Chłopak nie będzie mógł pogodzić się z rozwodem rodziców i wpadnie na pomysł, że w czasie przerwy w treningu wymknie się z hali sportowej i pojedzie do ojca, aby przekonać go do powrotu do domu.

Nie chcąc, by ktokolwiek zauważył jego nieobecność, poprosi o pomoc swego najlepszego kumpla - Damiana (Aleksander Stefański). Da koledze swoją maskę bramkarza, a sam pojedzie do taty.

Nie będzie sobie zdawał sprawy, że jest celem... gangsterów, którzy chcą porwać go dla milionowego okupu właśnie wtedy, gdy wymknie się z lodowiska. Zamiast niego uprowadzony zostanie Damian. W masce bramkarza chłopak niczym nie będzie się przecież różnił od Bartka!

Po rozmowie z ojcem Bartek wróci do hali i zorientuje się, że stało się coś złego. Na miejscu będą już komisarz Bromski (Jakub Wesołowski), Lucyna (Magdalena Walach) i Alex.

Chłopak jednak postanowi ruszyć śladami uprowadzonego przyjaciela i przypadkowo trafi do miejsca, w którym Damian został uwięziony. Dotrze tam niemal dokładnie w chwili, gdy gangsterzy zorientują się, że porwali nie tego dzieciaka...

Tymczasem rodzice Damiana - zapracowana prawniczka Agata Roguska i wykładowca Akademii Medycznej - będą gotowi zapłacić nawet milion złotych, byle tylko ich syn bezpiecznie wrócił do domu!

Czy Bartkowi i Damianowi uda się wyrwać z rąk porywaczy? Czy Roguscy wybaczą sobie wszystkie nieporozumienia i dla dobra syna zdecydują się znów być razem? Kim okażą się porywacze?

Odpowiedzi na te pytania padną już 23 marca o godzinie 20.20, kiedy to TVP 1 rozpocznie emisję 4. odcinka 3. serii "Komisarza Aleksa" zatytułowanego "Anioł Stróż".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje