Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1682
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kuba Wesołowski został Królem Balu Fundacji TVN!

​Jakub Wesołowski, czyli komisarz Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", pojawił się w sobotę na Balu Fundacji TVN i zachwycił wszystkich obecnych na imprezie elegancją i wdziękiem. Wyglądał jak amant filmowy i zachowywał się jak prawdziwy dżentelmen, a towarzysząca mu ukochana Agnieszka Szczurek wprost pękała z dumy, gdy oboje wkroczyli do gmachu warszawskiego Teatru Wielkiego wzbudzając ogromne zainteresowanie innych gości balu.Kuba Wesołowski zazwyczaj ubiera się w dżinsy i t-shirty, więc kiedy w sobotni wieczór pojawił się na czerwonym dywanie w smokingu i muszce, oczy wszystkich, którzy przybyli na coroczny Bal Fundacji TVN skierowały się właśnie w jego stronę. Elegancki, świetnie uczesany, a w dodatku mający u boku piękną dziewczynę Kuba był prawdziwą ozdobą imprezy.

Reklama

Przyjechał na nią prosto z Łodzi, gdzie kręcone są zdjęcia do nowych odcinków "Komisarza Aleksa", ale w niczym nie przypominał Marka Bromskiego, w którego wciela się już od roku. Niektórzy okrzyknęli go wręcz Królem Balu, bo rzeczywiście bardziej przypominał księcia z bajki niż zapracowanego serialowego policjanta.

Na miano Królowej Balu zasłużyła natomiast Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", która wyglądała po prostu zjawiskowo. Ubrana w długą czarną suknię wykończoną koronką wyglądała na czerwonym dywanie jak hollywoodzka gwiazda! Jej partner, Michał Niemczycki, nie krył zachwytu i przez całą noc nie odstępował Ani nawet na krok.

Na balu pojawiły się też gwiazdy serialu "Na dobre i na złe" - Małgorzata Foremniak, czyli Zosia Stankiewicz-Burska, i Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz, któremu towarzyszyła żona.

Z niewiadomych przyczyn wśród gości Fundacji TVN zabrakło gwiazd sztandarowych seriali stacji. Na szczęście Kuba Wesołowski i Anna Czartoryska sprawili, że nikt nawet tego nie zauważył...

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Wesołowski Jakub | Agnieszka Szczurek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje