Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1554
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Z łódzkiej komendy do... więzienia

Antoniego Pawlickiego i Ireneusza Czopa, czyli Michała Orlicza i Ryszarda Puchałę z "Komisarza Aleksa", jesienią oglądać będziemy nie tylko w serialu o przygodach czworonożnego detektywa. Obu zobaczymy też w nowej produkcji Telewizji Polsat "Skazane".


Reklama


Antoni Pawlicki i Ireneusz Czop nie kryją, że bardzo lubią ze sobą pracować. Co prawda na planie 7. serii "Komisarza Aleksa" po raz ostatni widzieli się w grudniu ubiegłego roku, ale to nie znaczy, że od tego czasu nie mieli okazji spotkać się i znów grać obok siebie. Obaj dostali bowiem główne role męskie w nowej produkcji Telewizji Polsat "Skazane" - polskiej wersji brytyjskiego serialu "Prisoners Wives".

"Skazane" to opowieść o kobietach, których życiowi partnerzy z różnych przyczyn znaleźli się w więzieniu.

W serialu wyreżyserowanym przez Łukasza Jaworskiego Ireneusza Czopa zobaczymy w roli Adama Millera - wielkiego bossa mafijnego, którego działalność spowodowała, że cały jego majątek został zajęty przez sąd, on trafił za kratki, a jego żona Sylwia (Monika Krzywkowska) zmuszona została do zrezygnowania z wygód, do których była przyzwyczajona, i do nauczenia się, jak normalnie żyć po tym, gdy straciła wszystko, co miała.

Antoni Pawlicki wciela się natomiast w "Skazanych" w oskarżonego o dokonanie zabójstwa Rafała Janisza, w którego winę nie może uwierzyć tylko jego młoda i spodziewająca się dziecka żona Marta (Paulina Gałązka). Na 1. odcinek "Skazanych" Polsat zaprasza już na początku września.

Także na początku września TVP1 rozpocznie emisję 7. serii "Komisarza Aleksa" z Antonim Pawlickim i Ireneuszem Czopem w rolach głównych.

Wśród gwiazd, jakie zgodziły się zagrać w gościnnych epizodach w nowych odcinkach przygód Aleksa i jego przyjaciół z łódzkiej komendy są m.in. Olga Bołądź i Katarzyna Sawczuk - dwie aktorki, które zobaczymy również w... "Skazanych".

W "Komisarzu Aleksie" Olga Bołądź pojawi się jako zdesperowana kobieta próbująca za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę przystojnego aktora z prowincjonalnego teatru, a Kasia Sawczuk - jako młodziutka dziewczyna ryzykująca własne życie, by uratować młodszą siostrę z rąk zboczeńca. W "Skazanych" z kolei Olgę będziemy mieli okazję oglądać w roli dilerki narkotyków, której ukochany wziął na siebie całą winę, by ich synek nie musiał wychowywać się bez mamy, a Kasię w roli córki mafijnego bossa granego przez Ireneusza Czopa.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje