Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1330
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Komisarz Alex": Urodzinowa impreza z tragicznym finałem

Podczas hucznej imprezy w luksusowej willi zamordowany zostanie młody chłopak. Piotr (Krystian Wieczorek) nie będzie w stanie zrozumieć, jak to się stało, że żadna z kilkudziesięciu obecnych na balandze osób nie widziała zabójcy zadającego śmiertelny cios 20-latkowi...

W 4. odcinku 11. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 24 marca o godzinie 20.20) Piotr i Lucyna (Magdalena Walach) zostaną w środku nocy ściągnięci do willi bogatego biznesmena. Gdy zjawią się na miejscu, okaże się, że świętujący tego dnia swe 20. urodziny syn gospodarzy został zamordowany na oczach ogromnego tłumu gości...

- Rana kłuta po lewej stronie pleców. Dosyć długie ostrze przeszło między żebrami i trafiło w serce. Chłopak skończył dwudziestkę i proszę, teraz leży tu u mnie... - powie Górskiemu Leon (Janusz Chabior).

Reklama

Piotr, gdy tylko usłyszy, kto jest właścicielem willi, w której doszło zbrodni, od razu przypomni sobie, że Ludwik Rozen (w tej roli Mirosław Zbrojewicz) to jeden z byłych szefów mafii pruszkowskiej - gangster znany pod pseudonimem Ruleta.

- Nigdy mu niczego nie udowodniono i jako jedyny z całego zarządu Pruszkowa nie trafił za kraty. A potem podobno wycofał się z branży i prowadził agencję nieruchomości - stwierdzi Piotr.

- Może się i wycofał, ale na miejscu mordercy jego syna wolałbym wpaść w ręce policji, niż dawnych kolegów Rulety - westchnie Leon.

Tymczasem Lucynie uda się ustalić, że na imprezie w domu Rozena bawiło się ponad sto osób. Okaże się, że Gutek (Piotr Bondyra) ma listę z ich nazwiskami!

- Sprawdziłem, co ludzie piszą na fejsie i różnych forach... - powie Górskiemu.

- Podałem się za przyjaciela Rozena i napisałem, że wcześniej czy później pan Ludwik dowie się, kto zabił jego syna i dodałem artykuł o tym, że biznesmen to szef jednej z największych mafii - pochwali się szefowi swoim pomysłem i doda, że w ciągu paru minut zaczęli się do niego zgłaszać kolejni goście obecni na imprezie.

- Człowieku, jesteś funkcjonariuszem policji! Nie możesz kłamać i zastraszać ludzi! - oburzy się Piotr.

- To nie kłamstwo - szepnie Gutek.

- To kreatywne zarządzanie świadomością społeczną - stwierdzi Lucyna i poleci młodzemu koledze, by przesłał listę Marcie (Beata Fido), żeby mogła zacząć sprawdzać znajdujących się na niej ludzi.

Piotr i Lucyna będą niemal pewni, że Ludwik Rozen - jeśli szybko nie pozna tożsamości mordercy - po kolei zabije wszystkich, których tego wieczoru gościł w swoim domu... Lista potencjalnych ofiar gangstera liczyć będzie ponad sto nazwisk! Czy policjanci złapią zabójcę, zanim zaczną ginąć kolejni znajomi zamordowanego syna Rulety?

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje