Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1514
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Trwają zdjęcia do 6. sezonu

Orlicz będzie musiał zaopiekować się Maliną, Lucyna zapragnie zostać... matką, a Puchała rozpocznie naukę języka angielskiego. W Łodzi trwają zdjęcia do 6. sezonu popularnego serialu.

Policjantów z łódzkiej komendy czeka po wakacjach mnóstwo pracy, ale widzowie zobaczą też, jak wygląda ich życie, kiedy nie są na służbie, z jakimi problemami się borykają i jakie mają marzenia - mówi producentka serialu Monika Jóźwik. Lucyna (Magdalena Walach) dojdzie do wniosku, że pozostało jej niewiele czasu, by spełnić się w roli mamy.

Reklama

Uzna, iż nie powinna wszystkiego podporządkowywać wyłącznie pracy, która, choć sprawia jej satysfakcję, nie daje jej szczęścia. Spotkanie z diwą operową Rebeką Stein (Katarzyna Skrzynecka) uświadomi jej, że miłość macierzyńska to uczucie, jakiego po prostu nie może przegapić. Odnalezienie porwanego przez bandytów synka śpiewaczki stanie się dla niej sprawą priorytetową, ale obieca sobie, że gdy już Staś będzie bezpieczny, zastanowi się nad swoim życiem. Spotkała już przecież odpowiedniego mężczyznę...

Tego, czy Lucyna zdecyduje się na założenie rodziny z Wilczykiem (Andrzej Konopka), producentka serialu nie chce zdradzić. Tajemnicą jest również, jak potoczą się wspólne losy Orlicza (Antoni Pawlicki) i Moniki (Julia Rosnowska). - Nie będzie to łatwy związek, bo życie napisze dla nich zaskakujący scenariusz - twierdzi Monika Jóźwik, dodając, że fani czworonożnego detektywa i jego opiekuna powinni przygotować się na wiele niespodzianek. Zdradzamy, że Michał przez pewien czas będzie musiał - ku wielkiej radości Aleksa - zaopiekować się Maliną.

Wiele dziać się też będzie w życiu Puchały (Ireneusz Czop), który stanie przed podjęciem ważnych decyzji związanych z pracą i swoim małżeństwem z Klaudusią. W dodatku będzie musiał w krótkim czasie nauczyć się języka angielskiego, by móc przyjąć propozycję, jaką zaoferują mu przełożeni... - W nowym sezonie widzowie poznają bliżej najbardziej dotąd tajemniczą postać serialu, czyli naszego patologa - mówi producentka. Leon (Janusz Chabior) spotka wreszcie miłość swojego życia, a w dodatku pod wpływem nowo poznanej kobiety odkryje w sobie pewien talent do... przepowiadania przyszłości. Nowa seria "Komisarza Aleksa" emitowana będzie na antenie TVP 1 jesienią, począwszy od pierwszej soboty września.

A.IM ​

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje