Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1562
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Szaleni z miłości

Fani czworonożnego detektywa będą usatysfakcjonowani. 5 września Alex wraca na ekrany w siódmej serii! Wraz z nim pojawią się nowi bohaterowie.

Zobaczymy gwiazdy w rolach ludzi miotanych namiętnościami, prowadzącymi nawet do zbrodni. Konrad (Bartosz Obuchowicz) będzie chciał zabić Lucynę (Magdalena Walach), a Klara (Olga Bołądź) zagrozi życiu Aleksa.

Piękna i niebezpieczna?

Reklama

W pierwszym odcinku 7. serii "Komisarza Aleksa" czworonożny detektyw oraz jego opiekunowie z komendy będą mieli okazję poznać prawa, jakimi rządzi się świat polskiego modelingu. Los postawi na ich drodze bardzo atrakcyjną projektantkę Maję Merkel (Agnieszka Warchulska). Odkryje ona zwłoki młodego modela, kiedy niespodziewanie przyjdzie do jego mieszkania.

Orlicz (Antoni Pawlicki) nie będzie ukrywał, że Maja bardzo mu się podoba, ale zachowa się wobec niej jak na profesjonalistę przystało. Skupi się na prowadzeniu śledztwa, a nie na flirtowaniu. Wyjdzie na jaw, że zabity gwiazdor modelingu miał co prawda romans z córką projektantki, ale lista podbojów miłosnych przystojniaka była znacznie dłuższa. Maja również nie potrafiła oprzeć się jego urokowi, toteż dołączy do grupy podejrzanych o dokonanie zbrodni.

Zdradzamy, że Orlicz odetchnie z ulgą, gdy okaże się, że kreatorka mody nie jest morderczynią.

Na ratunek siostrze

Kaśka Maj (Katarzyna Sawczuk) będzie bohaterką drugiego odcinka nowego sezonu „Komisarza Aleksa”. Podczas wyprawy do lasu, na którą nastolatka wybierze się ze swoim chłopakiem Kubą oraz młodszą siostrą,
przeżyje prawdziwy koszmar. Zauważy, że towarzysząca jej dziewczynka nagle zniknęła.

Po nerwowych poszukiwaniach Kaśka zorientuje się, że siostra wpadła w ręce szaleńca i że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie zawaha się stanąć oko w oko ze zwyrodnialcem, chociaż będzie zdawała sobie sprawę z ryzyka.

Na szczęście z pomocą pośpieszą jej Orlicz i Puchała (Ireneusz Czop). Czy jednak zdążą uratować Kaśkę i jej małą siostrę?

Razem spłoniemy!

Bartosz Obuchowicz pojawi się jako Konrad Fiszer w szóstym odcinku serialu jako niebezpieczny desperat. Postanowi zemścić się na mężczyźnie, którego będzie podejrzewał o romans ze swoją ukochaną. Najpierw zażąda od policjantów, by skonfrontowali go z domniemanym kochankiem dziewczyny. Gdy zorientuje się, że policja pokrzyżuje mu plany odwetu, posunie się do ostateczności.

Obleje  się benzyną z dystrybutora na stacji i trzymając w dłoni zapalniczkę zagrozi, że się podpali. Szaleniec nie będzie wiedział, że jego ukochana już nie żyje, bo została zamordowana. Wybuch zagrozi życiu Lucyny
(Magdalena Walach) próbującej obezwładnić Fiszera!

Komu zawinił Alex

W finałowym odcinku siódmej serii zobaczymy Michała Mikołajczaka w roli Patryka Bieleckiego. To niezbyt uzdolniony, ale przystojny aktor prowincjonalnego teatru. Klara Wadera (Olga Bołądź) jest w nim do szaleństwa
zakochana. Aby przyciągnąć uwagę wymarzonego mężczyzny, Klara w akcie desperacji zagrozi małej dziewczynce, a także... psu detektywowi!

– Życie Aleksa zawiśnie na włosku – zdradza producentka Monika Jóźwik, ale uspokaja, że tytułowy bohater wyjdzie ze starcia z Waderą bez szwanku.

A.IM.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje