Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2806
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex" prawdziwym hitem TVP1. Średnio ponad milion widzów

Najnowsze dane wykazują, że 19. sezon serialu TVP1 "Komisarz Alex" okazał się prawdziwym hitem. Średnio gromadził przed telewizorami ponad milion widzów. Ponadto, Wojciech Czerwiński, odtwórca głównej roli odchodzi z produkcji, a jego miejsce zajmie Jacek Knap.

"Komisarz Alex" hitem TVP1

Jak podają najnowsze dane opracowane przez Nielsen Audience Measurement i podawane przez portal Wirtualne Media, średnia oglądalność 19. sezonu serialu "Komisarz Alex" wynosiła 1,14 mln widzów. Najwięcej widzów, bo aż 1,40 mln, zgromadził odcinek wyemitowany 6. maja.

"Komisarz Alex": Wojciech Czerwiński odchodzi z serialu

Wojciech Czerwiński, który grał główną rolę w serialu "Komisarz Alex", żegna się z produkcją. Po raz ostatni widzowie zobaczą go w ósmym odcinku serii. Jego bohater, komisarz Adam Wilczak, zdecydował się przyjąć ofertę pracy na komisariacie w Szczecinie.

Reklama

Nowego komisarza Andrzeja Sochonia, będącego opiekunem tytułowego owczarka niemieckiego, zagra Jacek Knap. Zmiana nastąpi w ósmym odcinku, który TVP1 wyemituje 6 maja.

Kim jest nowy opiekun Aleksa? Sochoń z wyróżnieniem ukończył Szkołę Policyjną w Szczytnie, potem był na stażu w komendzie w Edynburgu, gdzie szkolił się w jednostce specjalnej Europolu. Stamtąd wrócił do Zakopanego na stanowisko szefa wydziału kryminalnego.

Sochoń jest pewny siebie i nie ma żadnych kompleksów. Potrafi zarządzać zespołem i nie ma problemu z docenianiem pracy innych. Dzięki temu łatwo zdobywa autorytet i sympatię współpracowników. Jest kobieciarzem i lubi flirtować, ale nie szuka związku na stałe. Sam lubi żartować, że jego największą miłością jest praca w policji. Zbyt go ona pochłania, żeby mógł być dobrym mężem i ojcem.

"Komisarz Alex": To już piąty aktor

W rolę zawodowego partnera psa Aleksa przez lata wcielali się różni aktorzy. Początkowo był to Jakub Wesołowski (2011-2013), następnie Antoni Pawlicki (2013-2016), potem Krystian Wieczorek (do 2021) i od dwóch lat Wojciech Czerwiński. Jacek Knap jest już piątym komisarzem, opiekującym się Aleksem.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama