Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1614
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Poznajcie nową miłość komisarza Orlicza!

Uczucie, jakie połączy Michała (Antoni Pawlicki) i Kingę (Magdalena Turczeniewicz), będzie bardzo namiętne i bardzo... krótkie. W ramionach młodziutkiej stażystki Orlicz znajdzie pocieszenie po zerwaniu z Alicją (Natalia Klimas), ale tylko na chwilę, bo jego nowa dziewczyna także go porzuci. I to bez słowa wyjaśnienia!


Reklama


Kingę Iskierkę (Magdalena Turczeniewicz), młodą stażystkę, która dołączy do grona pracowników łódzkiej komendy, poznamy już w 8. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę - 19 kwietnia - o godzinie 20.25).

Michał (Antoni Pawlicki) zainteresuje się nową koleżanką podczas egzaminu wieńczącego  cykl szkoleń dla policjantów. Dziewczyna od razu wyda mu się bardzo sympatyczna i godna uwagi. Orlicz usiłujący akurat zapomnieć o Alicji spostrzeże, że Kinga przygląda mu się zalotnie i nie będzie miał nic przeciwko temu, aby dopuścić do głosu serce podpowiadające mu, że Iskierka warta jest bliższego poznania. Niewinny początkowo flirt szybko przeobrazi się jednak w pełną pożądania namiętność, przed którą ani Michał, ani Kinga nawet nie będą próbowali się bronić!

Wspólny wypad do klubu, kolacja przy dźwiękach jazzu, rozmowa... Tyle wystarczy, by Orlicz po prostu stracił dla Kingi głowę. Gdy pewnego dnia zjawi się w laboratorium kryminalnym z bukietem kwiatów, Iskierka pozwoli mu się pocałować... Michał zaprosi ją do swojego mieszkania i spędzą razem upojną noc. Niestety, rano - kiedy Kinga pójdzie pod prysznic - do drzwi Orlicza zapuka... Alicja! Będzie chciała pogodzić się z Michałem, ale dostrzeże Kingę i, zamiast podejmować próbę pojednania, definitywnie zakończy związek z komisarzem. Spłoszona awanturą pomiędzy byłymi kochankami Iskierka wymknie się z domu Orlicza i... ślad po niej zaginie.

Dopiero po kilku dniach Michał dowie się od Puchały (Ireneusz Czop), że Kinga poprosiła o przeniesienie na inny posterunek, aby nigdy więcej go nie spotkać.

Zdradzamy, że miłosne niepowodzenia sprawią, iż Michał na pewien czas będzie chciał zapomnieć o kobietach. Ale, jak to w życiu bywa, niespodziewanie znów zakocha się po uszy!

Historię bardzo krótkiego związku Michała i Kingi poznamy już 19 kwietnia (8. odcinek 5. serii "Komisarza Aleksa").

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje