Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1538
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": ​Podwójne morderstwo w klubie tenisowym

W 9. odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa", który TVP1 wyemituje w sobotę 26 października, zaroi się od gwiazd! W gościnnych epizodach zobaczymy w "Ostatnim gemie" m.in. Karolinę Kominek w roli świetnie zapowiadającej się tenisistki, Jana Jankowskiego jako jej ojca i trenera, oraz Beatę Kawkę, która wcieliła się w szefową klubu tenisowego.Reklama

W prowadzonym przez Szulcową (Beata Kawka) ekskluzywnym klubie tenisowym zamordowany zostanie jeden z instruktorów. Ostatnią osobą, która widziała go żywego, będzie Krzysztof Halicki (Jerzy Gudejko) - ofiara zbrodni była jego sparingpartnerem...

Policjanci zajmujący się sprawą dotrą do niezbitych dowodów, że zarówno Szulcowa, jak i Halicki mają niepodważalne alibi i nie mogą być brani pod uwagę jako mordercy instruktora.

Wyjdzie na jaw, że w zamkniętym chwilowo z powodu remontu klubie tenisowym trenowała też tuż przed dokonaniem zbrodni wschodząca gwiazda tenisa Anna Małek (Karolina Kominek), której na korcie towarzyszył jej bogaty ojciec (Jan Jankowski).

Już w trakcie śledztwa, jakie poprowadzą Orlicz (Antoni Pawlicki) i Puchała (Ireneusz Czop), dojdzie do kolejnego morderstwa. Tym razem z rąk nieznanego sprawcy straci życie - w wyniku pchnięcia nożem - Szulcowa. Aleks znajdzie w jej gabinecie ślady krwi, po analizie której okaże się, że należy do Anny Małek.

Podczas przesłuchania dziewczyna przyzna się, że kilka dni wcześniej została tu brutalnie zgwałcona przez instruktora i Halickiego, czego świadkiem była Szulcowa. Policjanci uznają, że zemsta na gwałcicielu i szefowej klubu to doskonały motyw, ale Anna zaprzeczy, jakoby to ona dokonała podwójnego morderstwa...

Niespodziewanie do popełnienia zbrodni przyzna się za to ojciec Anny. Gdy Orlicz i Puchała uznają sprawę za zamkniętą, okaże się, że Małek nie mógł zadać Szulcowej śmiertelnych ciosów, bo był w czasie, gdy ta została zamordowana, gdzie indziej. Przekroczył dozwoloną prędkość i radar zrobił mu zdjęcie!

Tymczasem w klubie tenisowym morderca zastawi pułapkę na Halickiego...

Czy zabójca instruktora i Szulcowej to ta sama osoba? Kto wymierza sprawiedliwość gwałcicielom Anny? Czy Orlicz i Puchała zapobiegną kolejnej zbrodni?

Odpowiedzi na te pytania padną już w najbliższą sobotę. Na 9. odcinek 4. serii "Komisarza Aleksa" zatytułowany "Ostatni gem" Jedynka zaprasza 26 października o godzinie 20.20.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje