Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2634
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Po wakacjach Wilczak znajdzie sprawcę śmierci swojej żony?

W obsadzie premierowych odcinków „Komisarza Aleksa” zobaczymy 41-letniego Bartosza Porczyka, szerokiej widowni serialowej znanego m. in. jako Adam Jakubik z „Barw szczęścia”, Robert Dębski z „Na dobre i na złe” czy Adam Wysocki z „Galerii”. Popularny aktor tym razem wcieli się w postać prezesa Rafała Ochmana, przez którego zginęła żona komisarza Wilczaka (Wojciech Czerwiński)

Wilczak odkryje, że w sprawie, którą przed śmiercią prowadziła jego żona, pojawiło się nazwisko szanowanego biznesmena Rafała Ochmana. Chodziło o zabójstwo młodej studentki. Dziewczyna pracowała w należącym do przedsiębiorcy klubie w Gdańsku. Ochman był wówczas jednym ze świadków. Okaże się, że po śmierci Wilczakowej śledztwo utknęło w sądzie, a finalnie zostało umorzone.

Po wakacjach Adam po raz pierwszy spotka się z Ochmanem

Wilczak spróbuje umówić się na spotkanie z Ochmanem w jego biurze. Dojdzie do niego w momencie, kiedy biznesmen akurat będzie spieszył się na samolot. Stwierdzi, że wylatuje w interesach do USA.

Reklama

Ochman będzie starał się zrobić sympatyczne wrażenie na gliniarzu. Umówi Wilczaka na najbliższy możliwy termin.

Jednak intuicja podpowie opiekunowi detektywa na czterech łapach,  że biznesmen podający się za mecenasa sztuki i filantropa wspierającego uzdolnione dzieci może być powiązany z wypadkiem jego żony...

Kim tak naprawdę jest Ochman? I czy rzeczywiście ma na sumieniu śmierć żony Wilczaka? Odpowiedzi na te pytania poznamy po wakacjach. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy