Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Ostatnia rola Anny Przybylskiej...

Anna Przybylska - aktorka, ze śmiercią której wciąż nie mogą pogodzić się tysiące uwielbiających ją widzów - swą ostatnią kreację stworzyła w 1. odcinku 3. serii "Komisarza Aleksa".

Ostatnia rola


- Bardzo się cieszyłam, że Ania przyjęła propozycję zagrania w naszym serialu. Nie przypuszczałam, że rola Darii Wolańskiej w odcinku "Zabójcza namiętność", będzie ostatnią, w jaką się wcieli... - mówi producentka "Komisarza Aleksa" Monika Jóźwik.

Reklama

Na planie "Komisarza Aleksa" Anna Przybylska spędziła zaledwie trzy dni, ale tyle wystarczyło, by cała ekipa serialu po prostu się w niej zakochała.

- Sympatyczna, uśmiechnięta, urocza... A przy tym świetnie przygotowana do pracy, skupiona podczas każdego ujęcia, z uwagą słuchająca wskazówek reżysera... - tak zapamiętała ją Monika Jóźwik, która nie kryje, że praca z Anną Przybylską była wielką przyjemnością.

Zdjęcia do "Zabójczej namiętności" (taki tytuł nosi 1. odcinek 3. serii "Komisarza Aleksa") z udziałem Anny Przybylskiej kręcone były w Łodzi 6, 7 i 8 grudnia 2012 roku. Kilka tygodni wcześniej aktorka zakończyła pracę na planie swego ostatniego filmu "Bilet na księżyc" (premiera odbyła się 8 listopada 2013 roku - niestety, bez udziału Ani, która walczyła już wtedy z rakiem trzustki).

- Jedną ze scen kręciliśmy w lesie. Było bardzo zimno, padał śnieg... Ania, mimo siarczystego mrozu, godziła się na kolejne duble - wspomina jeden z członków ekipy "Komisarza Aleksa".

Przypomnijmy, że Anna Przybylska wcieliła się w "Komisarzu Aleksie" w bardzo atrakcyjną dziewczynę uznaną za winną podżegania do zabójstwa swego męża, skazaną na 10 lat więzienia i nazywaną przez lokalne media "łódzką modliszką".

Odcinek otwierający 3. serię serialu o czworonożnym detektywie, w którym zagrała Anna Przybylska, obejrzała rekordowa liczba telewidzów. Nikt nie spodziewał się, że rola Darii będzie ostatnią w dorobku uwielbianej aktorki...

Ostatnie pożegnanie

Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

We wtorek w Gdyni wyłożona zostanie księga kondolencyjna. To inicjatywa miasta przygotowana w porozumieniu z rodziną zmarłej aktorki. Księga kondolencyjna wyłożona zostanie we wtorek o godz. 10 w gdyńskim InfoBoxie na skrzyżowaniu ulic Świętojańskiej i 10 Lutego.

Zgodnie z życzeniem rodziny Anny Przybylskiej, oprawa wydarzenia ma być skromna. Na sztaludze przy księdze kondolencyjnej pojawi się fotografia aktorki wybrana przez jej dzieci. Przy księdze stać będą również jej ulubione kwiaty.

Msza pogrzebowa aktorki odbędzie się we czwartek, 9 października w kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ulicy Świętojańskiej w Gdyni, Anna Przybylska zostanie pochowana w rodzinnym grobowcu na cmentarzu parafialnym na Oksywiu - informuje gazeta.pl.

"Będziemy wdzięczni za uszanowanie naszej prośby i niewykonywanie zdjęć w tych niezwykle trudnych dla nas chwilach. Prosimy o nieskładanie kondolencji. Prosimy również o nieprzynoszenie kwiatów. Podczas uroczystości pogrzebowych odbędzie się kwesta na Hospicjum im. Świętego Wawrzyńca w Gdyni, poświęcona pamięci Zmarłej, która przez wiele lat angażowała się w pomoc na rzecz potrzebujących i chorych. Działalność bliskiego sercu Anny Hospicjum można wspomóc, kierując datki na konto: Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca Dom Hospicyjny dla Dzieci "Bursztynowa Przystań", 75124035101111000043182794, Bank PEKAO SA II O/Gdynia" - brzmi komunikat zamieszczony przez rodzinę zmarłej na jej oficjalnej stronie internetowej.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | anna przybylska nie żyje | Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje