Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1643
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Orlicz w więzieniu!

W finałowym odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa" Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) zostanie osadzony w... więzieniu! Fanów przystojnego komisarza uspokajamy jednak, że Michał trafi za kratki tylko dlatego, by zbliżyć się do kilku przestępów i zdobyć od nich informacje na temat tajemniczych wybuchów, jakie od pewnego czasu mają miejsce w Łodzi.

Orlicz - dzięki temu, że świetnie gra w koszykówkę i doskonale radzi sobie na boisku - szybko zdobędzie uznanie współwięźniów, ale ten, na zaufaniu którego najbardziej będzie mu zależało, wcale nie okaże zainteresowania zacieśnieniem znajomości ze swym nowym kolegą "spod celi".

Zach (Dariusz Toczek), osadzony za kratkami za współudział w wymuszaniu haraczy i podkładaniu bomb, w końcu jednak zwierzy się Orliczowi, że siedzi w więzieniu zamiast swojego nieżyjącego już szefa!

- Nikogo nie wysadziłem! Nie znam się na bombach. To mój szef. Przez niego siedzę - powie Michałowi w chwili szczerości.

Reklama

Tymczasem Lucyna (Magdalena Walach) i Puchała (Ireneusz Czop), prowadząc śledztwo w sprawie łódzkiego gangu terroryzującego przedsiębiorców i wysadzających w powietrze ich firmy, odkryją, że Zach jednak jest... specjalistą od materiałów wybuchowych, a to, co powiedział Orliczowi, nie jest prawdą. Policjanci dojdą do wniosku, że Zach próbuje całą winę zrzucić na zmarłego szefa, by uniknąć odpowiedzialności i wykpić się od dokonanych przestępstw.

Fakt, że Zach był nie tylko szoferem zamachowców, ale też specem od wybuchów, potwierdzi w rozmowie z Michałem inny więzień - Cięty (Marek Łasowski), którego Zach próbował otruć...

Zdradzamy, że Orlicz zaaranżuje ucieczkę z więzienia i razem z Zachem ukryje się w domu pewnego Mafiosa, którym okaże się działający pod przykrywką... Puchała!

Jak zakończy się policyjna akcja przeciwko bombiarzom? Czy Orlicz i Puchała odkryją całą prawdę o Zachu i jego roli w zamachach bombowych? Czy uda się im zapobiec kolejnym wybuchom?

Odpowiedzi na te pytania padną w ostatnim odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa". Na "Niebezpieczne zadanie" Jedynka zaprasza w sobotę 23 listopada o godzinie 20.20.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje