Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1542
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Orlicz to wielki fan... gokartów

W 2. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP2 w sobotę 20 września o godzinie 20.25) wyjdzie na jaw, że Orlicz (Antoni Pawlicki) jest wielkim fanem wyścigów gokartowych, a w przeszłości pobił nawet rekord toru, na którym trenował.


Reklama


Śledztwo w sprawie morderstwa bezwzględnego lichwiarza zaprowadzi Michała (Antoni Pawlicki), Lucynę (Magdalena Walach) i Puchałę (Ireneusz Czop) na łódzki tor kartingowy - nazwisko jednego z młodych pracujących tu mężczyzn, Maćka Strychalskiego (Hubert Kułacz), policjanci znajdą bowiem na liście najbardziej zadłużonych u ofiary pożyczkobiorców... Już podczas pierwszej wizyty na torze należącym do Łukasza Landry (Jarosław Jakimowicz) Michał nie będzie w stanie powstrzymać się przed przejażdżką gokartem.

- Nie mogłem sobie odmówić - powie podekscytowany, gdy wróci na komisariat.

- Kurz, benzyna i adrenalina! Dowiedziałeś się czegoś, czy tylko sobie jeździłeś? - drwić będzie z pasji przyjaciela Puchała.

Okaże się, że opiekun Aleksa był w przeszłości wielkim fanem gokartów i spędzał na torze kartingowym niemal każdą wolną chwilę. Nie miał co prawda własnego wozu i nie brał udziału w zawodach, ale kiedyś udało mu się pobić rekord toru!

Kiedy - już po rozwiązaniu kryminalnej zagadki - Michał zaprosi Lucynę i Ryśka na wyścigi, nikt nie będzie przypuszczał, że Orlicz postanowi wystartować w zawodach zamiast rannego w starciu z bandytami Maćka Strychalskiego! Dopiero, kiedy dojedzie do mety i zdejmie kask, okaże się, że to on...

Zdradzamy, że Michał wygra wyścig i zdobędzie główną nagrodę - czek opiewający na naprawdę duże pieniądze! Na co je przeznaczy? Tego dowiemy się dopiero w sobotę wieczorem. Na 2. odcinek 6. serii "Komisarza Aleksa" zatytułowany "Na pełnym gazie" Jedynka zaprasza 20 września o godzinie 20.25.

 

 

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL