Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2634
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Odcinek 9. Komendant Mędrzak bierze ślub!

W 9. odcinku „Komisarza Aleksa" (emisja w sobotę 4 czerwca o godz. 20.35 w TVP1) komendant Mędrzak (Zbigniew Lesień) i Iza (Ewa Kania), mama Marty (Beata Fido), wręczą załodze łódzkich policjantów zaproszenia na swój ślub! Narzeczeni zapowiedzą, że gościem honorowym na ich weselu będzie czworonożny detektyw Alex.

- Ludzie z miłości robią różne rzeczy... I właśnie... - zacznie rozpromieniony Staszek Mędrzak, po czym spojrzy na Izę, by przyszła mu z pomocą.

"Komisarz Alex": Odcinek 9. Zaproszenie na ślub Mędrzaka i Grabskiej!

- ... -  właśnie dlatego postanowiliśmy się pobrać. Ślub zaplanowaliśmy za miesiąc od dzisiaj. Oczywiście wszystkich was zapraszamy - ogłosi mama nadkomisarz Marty Grabskiej.

Na moment na łódzkiej komendzie zapadnie cisza. Nagle Alex zacznie głośno szczekać. Podbiegnie do Izy i Staszka. Jego reakcja uruchomi pozostałych. Wszyscy z wielkim entuzjazmem przyjmą radosną nowinę. Jagoda (Dorota Krempa) jako pierwsza rzuci się na przyszłą pannę młodą. Szefowi i jego wybrance pogratulują Marta, Adam (Wojciech Czerwiński) oraz Gutek (Piotr Bondyra).

Reklama

Zadowolony z zaproszenia na ślub Alex będzie łasił się do narzeczonych.

Ślub Grabskiej i Mędrzaka będzie można zobaczyć na małym ekranie jeszcze w tym sezonie!

"Komisarz Alex": Odcinek 9. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 9. odcinek "Komisarza Aleksa“ zostanie wyemitowany w sobotę 4 czerwca o godz. 20.35 w TVP1).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy