Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2634
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Odcinek 7. Porwanie na zlecenie

W 7. odcinku XVII serii „Komisarzu Aleksie” (emisja w sobotę 7 maja o godz. 20.35 w TVP1) nieznani sprawcy w maskach zwierząt porwą Olę Rajską (Róża Kaleta) po zajęciach dogoterapii. Rodzice dziewczynki (Joanna Derengowska i Maciej Makowski) niechętnie będą współpracować z policją. Może postanowili działać na własną rękę i zapłacić okup? Dwójce uzbrojonych porywaczy czoła stawi czworonożny detektyw...

Podejrzenia ludzi Wilczaka (Wojciech Czerwiński) okażą się słuszne, choć oni sami jeszcze o tym nie będą wiedzieć. Porywacze skontaktują się z rodziną uprowadzonej przez komórkę, którą podrzucą dziadkowi Oli (Robert Czebotar).

Ojcu Oli uda się zmylić czujność policjantów. Rajski wymknie się z firmy i wsiądzie do pikapa. Pojedzie zapłacić okup, by odebrać córkę. Ale nie zmyli czujności Aleksa, który wskoczy na pakę jego samochodu. 

"Komisarz Alex": Odcinek 7. Alex uratuje Olę?

Czy przetrzymywana w domu w lesie Ola zostanie uwolniona? Dość powiedzieć, że gdy będzie czekała na ojca przy pikapie, w kryjówce porywaczy dojdzie do kłótni o pieniądze. Na jaw wyjdzie, że to Rajski zaaranżował porwanie, by oskubać z kasy bogatego teścia. Sam zostanie zastrzelony przez jednego z porywaczy.

Reklama

Czy Alex będzie potrafił samotnie stawić czoła dwójce uzbrojonych porywaczy i uratować Olę?

"Komisarz Alex": Odcinek 7. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 7. odcinek XVII serii "Komisarza Aleksa" zostanie wyemitowany w sobotę 7 maja o godz. 20.35 w TVP1.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy