Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Nina w szponach psychopaty! Orlicz uratuje jej życie...

Nina (Karolina Nolbrzak) znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, kiedy - działając pod przykrywką - nawiąże znajomość z fotografem podejrzanym o zabijanie pozujących mu do zdjęć modelek...


Reklama


Nina, choć pracuje na łódzkiej komendzie od niedawna, dała się już poznać Orliczowi (Antoni Pawlicki) i Lucynie (Magdalena Walach) jako bardzo dobra policjantka i niezwykle odważna kobieta. Gdy podczas śledztwa w sprawie tajemniczych zniknięć młodych dziewczyn okaże się, że najprawdopodobniej zabija je fotograf Mateusz Rygier (Piot Stramowski), Nina wpadnie na pomysł, by go poderwać. Pójdzie na basen, gdzie Rygier najczęściej poznawał swe przyszłe modelki i zarazem ofiary... Fotograf, zauroczony Niną od pierwszego wejrzenia, zaproponuje jej sesję zdjęciową, a policjantka zgodzi się pozować mu do zdjęć. Umówi się z Rygierem w jego atelier, ale nie przewidzi, że psychopata zrobi wszystko, aby zaspokoić swoje chore żądze i sfotografować... jej śmierć!

Sesja przebiegać będzie dokładnie według planu Rygiera. Nina pozwoli mu nawet na to, by owinął ją folią, choć wie, że jej poprzedniczki zginęły właśnie zawinięte w folię! Chęć przyłapania fotografa na gorącym uczynku nie pozwoli jej jednak zdradzić nawet słowem, że jest policjantką. W pewnej chwili Nina poczuje jednak, iż gra z Rygierem może się dla niej skończyć tragicznie! Na szczęście Orlicz w porę zorientuje się, że jego koleżanka jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Michał wtargnie do pracowni psychopaty i uratuje przerażoną Ninę. Czy będzie w stanie udowodnić fotografowi zamiar popełnienia morderstwa? Czy policjanci odnajdą ciała zaginionych - jak się okaże zabitych przez Rygiera - dziewczyn? W jaki sposób Nina zmusi mordercę, by przyznał się do popełnionych zbrodni?

Odpowiedzi na te pytania padną już w sobotę 1 listopada o godzinie 20.25, kiedy TVP1 rozpocznie emisję 8. odcinka 6. serii "Komisarza Aleksa".

 

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje