Komisarz Alex
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 3031
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Monika Mielnicka z "M jak miłość" w nowej roli!

W startującym w sobotę 5 marca o godz. 20.35 w TVP1 17. sezonie „Komisarza Aleksa” gościnnie wystąpi 22-letnia Monika Mielnicka, czyli niezapomniana Liliana Banach-Mostowiak z „M jak miłość”. Niestety. grana przez nią bohaterka szybko pożegna się z życiem! Kto zadźga ją nożem?

Zdradzamy, że Monika Mielnicka, która w swoim dorobku - poza M jak miłość" - ma. role m.in w "Na Wspólnej", "Ojcu Mateuszu" czy "Na sygnale" - tym razem wcieli się w postać siedemnastoletniej Kai Pniewskiej. Jej bohaterka to ładna, acz mroczna dziewczyna, wystylizowana na gotyk: czarne włosy, czarny makijaż, czarna koronkowa bluzka, glany.

Po kłótni z ojcem (Nikodem Kasprowicz) Kaja nie wróci do domu. Łódzka policja rozpocznie akcję poszukiwawczą. Plakaty z wizerunkiem nastolatki zawisną na każdym słupie i drzewie. Załamani rodzice zaapelują do widzów lokalnej stacji telewizyjnej, by pomogli w poszukiwaniach lub udzielili jakichś informacji.

Reklama

Zwłoki w podmiejskim lasku

Tydzień później Wilczak (Wojciech Czerwiński) z Aleksem zostaną wezwani na miejsce zbrodni w podmiejskim lasku. Znajdą zwłoki dziewczyny, w których Adam rozpozna zaginioną Kaję. W pewnej odległości od ciała Alex wykopie zakrwawiony nóż, który okaże się narzędziem zbrodni.

Podczas śledztwa wychowawczyni Kai zezna, że w ostatnim czasie dziewczyna bardzo się zmieniła, co mogło być spowodowane problemami rodzinnymi. Szybko okaże się, że sytuacja w rodzinie rzeczywiście nie była najlepsza, mimo bardzo dobrych warunków materialnych. Matka Kai (Agnieszka Kawiorska) przyzna, że jest ofiarą przemocy domowej, a Kaja była dzieckiem adoptowanym.

Czy ten trop doprowadzi komisarza Wilczaka i jego zespół do wykrycia zabójcy dziewczyny? Czy mordercą okaże się ktoś zupełnie inny?

"Komisarz Alex" : Odcinek 1 (204). Kiedy i gdzie obejrzeć?

Premierowe odcinki 17. sezonu "Komisarza Aleksa" będą emitowane na antenie TVP1 w soboty o godz. 20.35, począwszy od 5 marca.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mielnicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy