Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1584
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex”: Michał Mikołajczak zna wszystkie polskie seriale!

Michał Mikołajczak, którego po wakacjach zobaczymy jako Patryka Bieleckiego w jednym z odcinków 7. serii „Komisarza Aleksa”, jest wielkim fanem amerykańskich seriali. Chętnie ogląda też rodzime produkcje i przyznaje, że wie, o co chodzi w każdym serialu emitowanym aktualnie w polskiej telewizji.

- Dobrze wiem, co się dzieje na naszym podwórku. Nie jestem cyklicznym widzem, ale gdyby ktoś mnie przepytał z polskich seriali, wiedziałbym coś z każdego z nich – powiedział niedawno Michał Mikołajczak, dodając, że oglądanie seriali sprawia mu wielką frajdę.

Reklama

Jednym z największych zawodowych marzeń aktora, któremu popularność przyniosła rola Bartka Janowskiego z „Prawa Agaty”, jest udział w amerykańskim hicie „House of Cards” - jego ulubionym serialu.- To świetny serial! „House of Cards” jest projektem, w którym bardzo chciałbym wziąć udział. Agnieszka Holland wyreżyserowała dwa odcinki...

Idealnym rozwiązaniem byłoby zagrać w „House of Cards” u Agnieszki Holland – zwierzył się w wywiadzie.

Michał Mikołajczak kiedyś niemal każdy wieczór spędzał w teatrze. Mówi o sobie, że jako student był teatromanem i oglądał wszystkie sztuki. Teraz częściej niż na widowni w teatrze spotkać go można w kinie... Najchętniej jednak spędza wieczory na oglądaniu seriali.

- Lubię amerykańskie seriale, bo są ciekawe i świetnie zrobione. Chciałbym, żeby taki poziom do nas zawitał. Oprócz „House of Cards”, który jest moim ulubionym serialem, oglądam „Detektywa” i „Homeland” - mówi.

Michał zawsze ogląda też produkcje, w jakich zagrał. „Prawo Agaty” ocenia – jako widz - bardzo wysoko. Cieszy się, że mógł zagrać w serialu, który jest po prostu dobry!

- Oglądam swój serial, uważam to za część mojej pracy – twierdzi i żartuje, że orientuje się także, co się dzieje u konkurencji.

Michała Mikołajczaka zobaczymy jesienią w jednym z odcinków „Komisarza Aleksa”. Rola Patryka Bieleckiego -  miernego aktora z prowincjonalnego teatru pragnącego za wszelką cenę odzyskać uczucie byłej ukochanej – to piąte serialowe wcielenie w jego aktorskim dorobku.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Michał Mikołajczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje