Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1562
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Magdalena Walach nie spodziewała się tak miłej niespodzianki

Magdalena Walach, czyli Lucyna Szmidt z "Komisarza Aleksa", skończyła wczoraj 38. lat. Aktorka nie miała czasu na celebrowanie urodzin, bo przez cały dzień pracowała na planie w Łodzi. Ekipa serialu o czworonożnym detektywie nie zapomniała jednak o jej święcie...


Reklama


Kilka dni temu rozpoczęły się zdjęcia do 6. serii "Komisarza Aleksa". Wczoraj w Łodzi na torze wyścigowym w hali kartingowej realizowane były sceny do 2. odcinka nowego sezonu przygód Aleksa i jego przyjaciół z łódzkiej komendy. Na planie obecni byli odtwórcy wszystkich głównych ról w serialu oraz niemal wszyscy członkowie ekipy.

W pewnej chwili do siedzącej na trybunach Magdaleny Walach podjechał na gokarcie ubrany w kombinezon i kask ochronny mężczyzna. Miał przy sobie sporych rozmiarów tekturowe pudełko...

Okazało się, że tajemniczym kierowcą gokarta jest Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz, a w pudełku znajduje się ogromny bukiet kwiatów... W momencie, kiedy aktor podszedł do Magdaleny Walach, cała ekipa zaczęła śpiewać "Sto lat"! Zaskoczona jubilatka nie potrafiła ukryć wzruszenia. Było jej bardzo miło, że koleżanki i koledzy z planu pamiętali o jej święcie.

Kiedy wszyscy - na czele z reżyserem Krzysztofem Langiem i Ireneuszem Czopem, czyli serialowym Puchałą - złożyli Magdzie życzenia, obecni na planie panowie zaczęli podrzucać ją do góry. Nieco tym na początku przestraszona aktorka szybko jednak poczuła się pewnie i bezpiecznie.

- Bardzo wam dziękuję za tę cudowną niespodziankę. Nie przypuszczałam, że spotka mnie dziś coś tak miłego - powiedziała, gdy koledzy postawili ją już na ziemi.

Magdalena Walach spędzi na planie nowej serii "Komisarza Aleksa" kilka najbliższych tygodni. Lucyna, w którą wciela się już od od ponad trzech lat, wciąż będzie jedną z kluczowych postaci w serialu. Zdradzamy, że w jej życiu wiele się zmieni, o czym fani "Komisarza Aleksa" będą mogli przekonać się już we wrześniu, kiedy Jedynka rozpocznie emisję 6. sezonu przygód czworonożnego detektywa.

 

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Magdalena Walach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje