Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1343
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Lucyna zostanie porwana przez bezwzględnych gangsterów!

Kiedy śledzona przez dwóch gangsterów Lucyna (Magdalena Walach) przyjedzie do domu Michała (Antoni Pawlicki), by przygotować dla przyjaciela urodzinowe przyjęcie-niespodziankę, bandyci zaatakują ją i obezwładnią. Także Alex wpadnie w zastawioną przez nich pułapkę!

W 7. odcinku 7. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP w sobotę 17 października o godzinie 20.25) policjanci z łódzkiej komendy ścigać będą sprawców napadu na sklep jubilerski i morderców właściciela salonu.

Reklama

Dzięki Aleksowi Orliczowi szybko uda się namierzyć kobietę, która okaże się mózgiem skoku na jubilera. Niestety dwaj pracujący dla niej gangsterzy wymkną się z policyjnej obławy...

Tuż przed aresztowaniem Wiktoria Dymarska (Joanna Kupińska) ukryje łup, pozostawiając z pustymi rękami swych wspólników - Bieguna (Marcin Czarnik) i Falskiego (Michał Kościuk). A gangsterzy, myśląc, że policja podczas zatrzymania ich szefowej odzyskała zrabowane wcześniej przez nich kosztowności, postanowią porwać... Lucynę i zażądać za jej uwolnienie okupu!

Bandyci wykorzystają moment, gdy Lucyna, przygotowując w domu Orlicza urodzinowe przyjęcie-niespodziankę dla przyjaciela, wyśle Aleksa do cukierni po tort. Obezwładnią ją, skrępują i założą jej na uszy słuchawki, by nie słyszała, o czym rozmawiają! Jeden z gangsterów zadzwoni do Michała i zagrozi, że jeśli nie dostaną łupu, zabiją policjantkę!

Kiedy Alex wróci z tortem, wpadnie w pułapkę zastawioną przez przestępców i zostanie przez nich zamknięty w łazience. Na szczęście Orlicz zorientuje się podczas rozmowy z Biegunem, że Lucyna przetrzymywana jest w jego domu...

Razem z Puchałą (Ireneusz Czop) ruszy na pomoc przyjaciółce. Tymczasem Aleks wydostanie się przez okienko w łazience na zewnątrz. Czworonożny detektyw podczołga się do Lucyny i poda jej pistolet!

Czy policjantka zrobi z niego użytek? Czy uda się jej uwolnić? Zdradzamy, że nic złego się jej nie stanie... Wieczorem, razem ze wszystkimi przyjaciółmi Orlicza, świętować będzie jego urodziny.

Szybki buziak, jaki Lucyna będzie chciała dołączyć do życzeń urodzinowych dla Michała, nieoczekiwanie zamieni się w pocałunek. Spotkanie ich ust sprawi, że poczują, iż nie mieliby nic przeciwko, aby... trwało jak najdłużej.

Chwila, kiedy para policjantów złączy się w uścisku, wystarczy, by oboje zrozumieli, jak ważni są dla siebie nawzajem. Czy jednak wystarczy, żeby uczucie wybuchło między nimi z pełną siłą?

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje