Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1604
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Lista śmierci

Korowód morderców, jakim w 5. serii "Komisarza Aleksa" przyjdzie stawić czoła Orliczowi (Antoni Pawlicki), otworzy zdymisjonowany dyrektor prężnie działającej firmy odzieżowej, który po tym, jak zostanie wrobiony w gwałt na swojej podwładnej, zmieni się w żadną krwi bestię. W tej roli zobaczymy Marcina Piętowskiego, czyli księdza Artura Góreckiego z niezapomnianej "Plebanii".


Reklama


W 1. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w marcu w TVP1) Michał Orlicz będzie prowadzić śledztwo w sprawie morderstwa dokonanego na pięknej i bardzo ambitnej kierowniczce działu firmy odzieżowej, Jagodzie Jaworskiej (Patrycja Kazadi). Kobieta zostanie znaleziona martwa w swoim mieszkaniu tuż po tym, jak otrzyma awans i zastąpi na stanowisku dyrektora swego dotychczasowego szefa - Głowackiego (Marcin Piętowski), którego wcześniej oskarży o próbę gwałtu i który zostanie dyscyplinarnie zwolniony z pracy.

Zrozpaczony Głowacki postanowi zemścić się na Jagodzie i wszystkich osobach, jakie według niego przyczyniły się do tego, że musiał odejść z firmy z wilczym biletem. Nazwisko Jaworskiej będzie pierwszym na sporządzonej przez niego liście śmierci...

Dyrektor Głowacki okaże się mężczyzną, który po tym, jak zostawiła go żona, cały swój czas poświęcał pracy w firmie Siedlecka Fashion. Fakt, że jedna ze współpracownic oskarży go o gwałt, sprawi, że jego życie legnie w gruzach. Będzie zdawał sobie sprawę, że został wrobiony przez swoją podwładną i spiskującą razem z nią przeciwko niemu sekretarkę Paulinę Kowalską (Karolina Piechota).

Żądza zemsty na kobietach, które obwini o utratę posady, obudzi w nim prawdziwą bestię - mordercę z zimną krwią planującego odrażające zbrodnie! Głowacki nie zawaha się przed niczym, by ukarać śmiercią osoby, które w podstępny sposób doprowadziły do zwolnienia go z pracy i upokorzenia.

Kogo jeszcze - oprócz Jagody i Pauliny - postanowi zamordować zdesperowany mężczyzna? Czy Orlicz i Alex zdążą uratować choć jedną kobietę, której nazwisko znajdzie się na liście śmierci Głowackiego?

Odpowiedzi na te pytania padną już w pierwszą sobotę marca, kiedy to TVP1 rozpocznie emisję 1. odcinka 5. serii "Komisarza Aleksa" zatytułowanego "Lista śmierci".


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje