Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1617
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Leon wywróży Puchale daleką podróż...

W 3. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w sobotę 27 września o godzinie 20.25 w TVP1) policjanci z łódzkiej komendy spotkają się na grillu w ogrodzie przy domu Orlicza (Antoni Pawlicki). Podczas biesiady Puchała (Ireneusz Czop) dowie się, że będzie musiał opuścić... Polskę!


Jedną z atrakcji spotkania w ogrodzie Orlicza będzie przepowiadanie przyszłości z kart tarota. Okaże się bowiem, że Leon (Janusz Chabior) został... wróżem i pod wpływem wróżki, którą niedawno poznał na koncercie w filharmonii i z którą aktualnie się spotyka, postanowił zająć się tarotem. Leon nie będzie jednak traktował swej nowej pasji ze śmiertelną powagą, ale - choć za nic się do tego nie przyzna - wróżenie będzie go fascynować nie mniej niż wróżka, która jest jego nową ukochaną.

Reklama

Pierwszą osobą, która usłyszy przepowiednię dotyczącą swej przyszłości od Leona, będzie Puchała.

- Czeka cię daleka podróż - usłyszy zdezorientowany Ryszard, co bardzo rozbawi Lucynę (Magdalena Walach) uważającą, że Puchała jest ostatnim człowiekiem, który kiedykolwiek opuści Łódź.

- Raczej wróżeniem nie zarobisz na życie - będzie żartowała z Leona, nie zdając sobie sprawy, że Puchała rzeczywiście wkrótce będzie musiał wyjechać...

Okaże się, że Michał zorganizował grilla nie bez powodu. Zaprosił wszystkich swoich współpracowników z komendy, by poinformować ich, że zespół, jaki tworzą, niedługo zostanie nieco uszczuplony, bo Puchała został przez przełożonych wytypowany do odbycia szkolenia w Houston w Teksasie.

Perspektywa wyjazdu do Stanów Zjednoczonych wcale jednak nie spodoba się Puchale, a to, że Leon mu ten wyjazd wywróżył, uzna za sztuczkę ukartowaną przez przyjaciół. Tego, czy Leon naprawdę zna się na przepowiadaniu przyszłości, na razie nikt nie będzie miał szansy się dowiedzieć, bo grilla przerwie niespodziewane wezwanie policjantów do jednej z łódzkich kamienic, w której padły strzały...

Na 3. odcinek 6. serii "Komisarza Aleksa" telewizyjna Jedynka zaprasza już jutro - w sobotę 27 września - o godzinie 20.25.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje