Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1559
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Komisarz Alex": Katarzyna Herman mężczyznę swojego życia poznała w... kawiarni!

Katarzyna Herman, którą w finałowym odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa" zobaczymy jako menadżerkę łódzkiej drużyny futbolu amerykańskiego romansującą z przystojnym zawodnikiem (Mikołaj Krawczyk), od ponad 10 lat związana jest z mężczyzną, którego nazywa miłością swojego życia...Reklama

Zanim Katarzyna Herman poznała Tomasza Brzozowskiego, zakochała się w... miejscu, które stworzył i które jest jednym z najbardziej wyjątkowych zakątków na kulturalnej mapie Warszawy.

- Kiedy zamieszkałam na Powiślu, okazało się, że tuż obok domu, w którym kupiłam mieszkanie, znajduje się kawiarnio-księgarnia "Czuły Barbarzyńca". Poszłam tam pewnego dnia i od razu pomyślałam, że ktoś, kto wymyślił to miejsce, musi być prawdziwym czarodziejem - wspomina aktorka.

Czarodziejem okazał się Tomasz Brzozowski. Katarzyna Herman widywała go wcześniej na imprezach u znajomych, ale nie przypuszczała, że kiedyś zakocha się w mężczyźnie, który od początku wydawał się jej... niezwykły.

- Wszyscy tańczyli, a on siedział na parapecie i czytał. I wyglądał na najszczęśliwszego w tym towarzystwie. Olśniło mnie wtedy! A potem, cóż, po prostu mijaliśmy się i ocieraliśmy o siebie cztery lata - opowiada Katarzyna Herman. Po przeprowadzce na Powiśle aktorka sporo czasu spędzała w "Czułym Barbarzyńcy". Kiedy bliżej poznała właściciela swej ulubionej kawiarni, uznała, że Tomasz Barański jest mężczyzną, na jakiego czekała.

- To było jak uderzenie pioruna. Wiedziałam, że to facet na całe życie. Miałam farta, bo on czuł podobnie. I od razu chciałam mieć z nim dziecko... - zwierzyła się kiedyś w jednym z wywiadów.

Zamieszkali razem, ale wcale nie śpieszyli się, by zalegalizować swój związek. Zanim w 2010 roku stanęli na ślubnym kobiercu, doczekali się syna Leona i córki Romy. 

Katarzyna Herman nie jest aktorką, która za wszelką cenę chce być popularna i gościć na okładkach czasopism. Ceni spokój, jaki wciąż znajduje w "Czułym Barbarzyńcy", lubi spędzać czas z mężem i dziećmi, nie goni za rolami... Na udział w "Komisarzu Aleksie" dała się podobno namówić, by zrobić przyjemność 10-letniemu synowi, który uwielbia czworonożnego detektywa. Odcinek serialu z jej udziałem - ostatni już niestety w tym sezonie - TVP1 wyemituje w sobotę 6 grudnia o godzinie 20.25.

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Herman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje