Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2805
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Kapitan Wilczyk obsypie Lucynę kwiatami

W życiu Lucyny (Magdalena Walach) nastaną wreszcie szczęśliwe dni! W policjantce zadurzy się bowiem kapitan Wilczyk (Andrzej Konopka), a jej bardzo trudno będzie się mu oprzeć... Poznaj szczegóły!


Kapitan Wiczyk z ABW, który w ostatnim odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa" pomagał łódzkim policjantom w pojmaniu groźnego bombiarza, po powrocie do Warszawy długo myślał będzie o Lucynie. Zaproponuje jej nawet pracę w stolicy, ale ona zdecydowanie odmówi wyjazdu z Łodzi.

Zgodzi się natomiast na to, by od czasu do czasu umówić się z Wilczykiem na kawę. Nie będzie przypuszczała, że przystojny kapitan postawi sobie za punkt honoru, by zdobyć jej serce!

Już w 1. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" Wilczyk zjawi się niespodziewanie w biurze Lucyny z naręczem kwiatów.

Reklama

- Przyjechałem na jeden dzień i postanowiłem skorzystać z okazji, by cię zobaczyć - powie zdziwionej Lucynie, która zaproponuje mu... zwiedzenie komendy.

Choć nie będzie chciała dać tego znać po sobie, zainteresowanie, jakie okaże jej Wilczyk, sprawi jej wielką przyjemność.

- Wiem, że Wilczyk ci się podoba - usłyszy później Lucyna od Puchały (Ireneusz Czop) i nie zaprzeczy słowom przyjaciela.

Zdradzamy, że kapitan z ABW zagości w serialu o czworonożnym detektywie na dłużej i stanie się bardzo ważną osobą w życiu Lucyny.

Czy śliczna policjantka odnajdzie wreszcie szczęście w jego ramionach? Czy Wilczyk okaże się mężczyzną, o jakim marzyła?

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy