Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1684
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Joanna Osyda znów u boku Aleksa. Wróciła na plan po 8 latach!

Pamiętacie uroczą dziewczynę ze stacji benzynowej, która w 1. serii "Komisarza Aleksa" zawróciła w głowie Markowi Bromskiemu (Jakub Wesołowski)? Wcielająca się w nią osiem lat temu Joanna Osyda znów pojawi się u boku czworonożnego detektywa - tym razem jako była narzeczona Górskiego (Krystian Wieczorek).

W 3. odcinku 12. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 19 stycznia o godzinie 20.30) do Piotra niespodziewanie zadzwoni jego była ukochana. Sara Kubicka (w tej roli Joanna Osyda) poinformuje Górskiego, że na drzewie w jej ogrodzie wisi z pętlą na szyi jej obecny narzeczony Igor... Gdy policja zjawi się na miejscu zdarzenia, okaże się, iż wisielec zniknął. Alex przypadkowo znajdzie w krzakach sznur ze śladami krwi, a Gutek (Piotr Bondyra) i Lucyna (Magdalena Walach) odkryją w komórce Igora SMS z pogróżkami wysłanymi przez Sylwię. Kubicka stanie się główną podejrzaną o morderstwo. Okaże się jednak, że ktoś próbuje ją wrobić, a w dodatku dybie na jej życie. Górski przydzieli swej byłej dziewczynie ochronę w postaci... Aleksa.

Reklama

Joanna Osyda po raz pierwszy zagrała u boku czworonożnego komisarza w 2011 roku. Wcieliła się wtedy w Olę - przeuroczą pracownicę stacji benzynowej i właścicielkę ślicznej suczki - która wpadła w oko ówczesnemu opiekunowi Aleksa, Markowi Bromskiemu. Między Olą a Markiem od razu zaiskrzyło, ale niestety - nie było im pisane być razem. Ola zniknęła z życia przystojnego policjanta równie niespodziewanie, jak się w nim pojawiła.

Ola w 1. serii "Komisarza Aleksa" była pierwszym serialowym wcieleniem Joanny Osydy po zakończeniu zdjęć do "Majki", w której przez ponad dwa lata grała główną rolę. Po sukcesie "Majki" aktorka - choć wróżono jej wielką karierę - niespodziewanie została bez pracy. Dopiero w 2013 roku los znów się do niej uśmiechnął - dostała zaproszenie do udziału w "M jak miłość" (zagrała kuzynkę Mostowiaków, Jane Buford) i "Czasie honoru" (wcieliła się w Tolę).

W 2016 roku znów zniknęła z ekranów. Wyznała w jednym z wywiadów, że chce odpocząć od show-biznesu. Razem z przyjaciółką - aktorką Agnieszką Sienkiewicz, czyli Dorotą z "Przyjaciółek" - otworzyły w Łodzi sklep z odzieżą w stylu retro. Podobno jednak interes nie kręcił się tak, jak chciałyby, więc Joanna postanowiła wrócić do aktorstwa... Po dwuletniej przerwie od wykonywania wyuczonego zawodu zagrała Lidię Bolko w "Śladzie" i Jolentę w "Koronie królów" oraz Samantę w filmie "Pitbull. Ostatni pies". Pod koniec ubiegłego roku pojawiła się na planie "Komisarza Aleksa". Jak wypadła u boku Krystiana Wieczorka? Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje