Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1682
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Joanna Koroniewska będzie... gotowała na ekranie!

Joanna Koroniewska, która swą ostatnią serialową rolę zagrała 2 lata temu w jednym z odcinków 4. serii "Komisarza Aleksa", nie kryje, że czeka na interesujące propozycje. Wiosną aktorka poprowadzi nowy telewizyjny program... kulinarny!


Reklama


Po rezygnacji z roli Małgosi Mostowiak w "M jak miłość" Joanna Koroniewska zagrała zaledwie jedną rolę - kapryśną gwiazdę Olę Czoper w jednym z odcinków "Komisarza Aleksa". Aktorka, choć marzy o tym, by wrócić do pracy przed kamerą, nie może jednak narzekać na brak zajęć: gra w "Intrydze" na deskach stołecznego Teatru Kamienica, w RMF FM prowadzi własną audycję "Zaradna i romantyczna", występuje w reklamach, a przede wszystkim - jak żartuje - pracuje na etacie... mamy. Tej wiosny Joannę Koroniewską będziemy mieli jednak wreszcie okazję znów oglądać na telewizyjnym ekranie. Gwiazda poprowadzi bowiem nowe kulinarne show "Tajemniczy składnik", które ma szansę stać się wielkim hitem Telewizji Polsat.

W każdym z odcinków "Tajemniczego składnika" Joanna Koroniewska zaprezentuje widzom jeden przepis, a zaproszeni do studia goście (szefowie znanych warszawskich restauracji) radzić jej będą, co zrobić, by przygotowywana przez nią potrawa była niepowtarzalna i pyszna. Jak dowiedział się magazyn "Show", aktorka za udział w programie otrzyma aż 100 tysięcy złotych (10 tysięcy za jeden odcinek).

Joanna Koroniewska, wbrew plotkom, nie żałuje, że odeszła z "M jak miłość". Chociaż nie dostaje nowych ról ani w serialach, ani w filmach, jest - jak mówi - szczęśliwą i spełnioną kobietą. Niedawno poślubiła swego wieloletniego partnera Macieja Dowbora, podobno marzy, by po raz drugi zostać mamą...

Kilka lat temu Joanna twierdziła, że bez grania w serialach, skazana byłaby na przymieranie głodem. Mówiła, że nie może sobie pozwolić na niegranie. Dziś aktorka nie musi się martwić o pieniądze, bo otrzymuje wiele ofert występów w reklamach, a wiosną na jej konto wpłynie honorarium za prowadzenie "Tajemniczego składnika". Joanna nie kryje jednak, że czeka na interesujące propozycje od filmowców i twórców seriali...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje