Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1514
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Janusz Chabior szykuje się do ślubu!

Janusz Chabior, czyli patolog Leon Berger z „Komisarza Aleksa”, właśnie pochwalił się całemu światu, że został... narzeczonym! Jego ukochana, aktorka Agata Wątróbska, czyli Trinity z „Prokuratora”, potwierdziła, że przyjęła pierścionek zaręczynowy od starszego o 18 lat kolegi po fachu.

Janusz Chabior jeszcze niedawno wątpił, czy dane mu będzie spotkać na swej drodze kobietę, dla której straci głowę i oszaleje z miłości.

Reklama

- Dla mnie już sam fakt zakochania jest sukcesem. Kilka razy mi się udało - wyznał w rozmowie z "Twoim Stylem".

- Ale tak sobie myślę, że w miłości jest podobnie jak w aktorstwie - trzeba być dobrym, żeby przetrwać - dodał.

Janusz Chabior ma za sobą małżeństwo zakończone rozwodem i kilka związków, które niestety też nie przetrwały próby czasu. Po jednym z nich pozostała mu wspaniała "pamiątka" - 31-letni już dziś syn Nikodem...

Po rozwodzie z Anitą Poddębniak, czyli Matysiakową z niezapomnianej "BrzydUli", aktor stwierdził w wywiadzie, że szuka kobiety, z którą - to jego słowa - chciałby zostać w łóżku dłużej niż godzinę. Wkrótce potem związał się z charakteryzatorką, którą poznał na planie filmu "Wołyń" Wojtka Smarzowskiego.

Ich uczucie okazało się jednak niezbyt trwałe. Kolejną partnerką Janusza Chabiora była Anna Janik, czyli Dominika z "Klanu", ale i ona niezbyt długo zagrzała miejsca u jego boku...


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje