Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Ilona Ostrowska w roli zdradzanej żony... mordercy!

W 2. odcinku 10. serii "Komisarza Aleksa" w jednym z gościnnych epizodów pojawi się Ilona Ostrowska, czyli Kasia Smuda z "Na dobre i na złe". Aktorkę zobaczymy tym razem jako Alinę Styczyńską - żonę wpływowego biznesmena oskarżonego o zamordowanie ciężarnej kochanki.

W 2. odcinku 10. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 9 września o godzinie 20.25) policjanci z łódzkiej komendy zajmować się będą sprawą morderstwa 30-letniej sekretarki właściciela dużej firmy deweloperskiej. Zwłoki kobiety znajdzie kurier, który zjawi się w jej mieszkaniu z przesyłką. Wszystko wskazywać będzie na to, że zabójstwo było przypadkowe...

Reklama

- Ktoś ją zaatakował, straciła równowagę i upadając uderzyła głową w stolik. I po wszystkim, skończyło się młode życie - powie Leon (Janusz Chabior) Górskiemu (Krystian Wieczorek).

Okaże się, że zamordowana Małgorzata Kalicka (Martynika Kośnica) miała romans z szefem - Andrzejem Styczyńskim (Paweł Deląg) - i zaszła z nim w ciążę. Gdy powiedziała mu, że spodziewa się jego dziecka, zdenerwował się i ją uderzył, a ona upadła na stojący w przedpokoju mebel i zmarła. Przypadkowo sekret Andrzeja pozna bezrobotny Marcin Kosmala (Miron Jagniewski). Chłopak zacznie szantażować Styczyńskiego, nie wiedząc, że zadziera z bezwzględnym draniem. Biznesmen zabije go z zimną krwią.

Górski i Puchała (Ireneusz Czop) w końcu trafią na trop Styczyńskiego, ale ten - korzystając ze swoich znajomości w świecie wielkiej polityki - zagrozi Piotrowi, że doprowadzi do wyrzucenia go z policji, jeśli choćby pomyśli, żeby oskarżyć go o morderstwo.

Przypadkowo o śmierci Kalickiej dowie się żona Andrzeja - Alina (Ilona Ostrowska). Zadzwoni do męża z pytaniem, czy wie o tym, że jego nowa sekretarka nie żyje. Usłyszy, że policja właśnie przesłuchuje go w tej sprawie.

- Masz coś z tym wspólnego? - zapyta i, nie czekając na odpowiedź, rozłączy się.

Kilka godzin później Alina wprost oskarży Andrzeja o morderstwo. Powie mu, że wie, iż sypiał z sekretarką, a on... przyzna się, że zabił dziewczynę, bo chciała zniszczyć mu życie.

Czy Styczyńska poinformuje Górskiego o swoim odkryciu i doniesie na męża? Jak się zachowa, gdy poczuje, że Andrzej nie zawaha się przed niczym, byle tylko nie wydała go policji?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje