Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1643
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Gwiazdy apelują, by nie dawać zwierząt w prezencie!

Klaudia Halejcio, którą w marcu zobaczymy w gościnnej roli w jednym z pierwszych odcinków 5. serii "Komisarza Aleksa", jest zagorzałą przeciwniczką robienia... żywych podarunków. - Zwierzęta nie są przedmiotami, które można ładnie zapakować i dawać w prezencie - mówi młoda aktorka.


Klaudia Halejcio dołączyła właśnie do grona gwiazd, które biorą udział w kampanii "Zwierzę to nie rzecz, nie dawaj go na prezent!" organizowanej - jak co roku w okresie przedświątecznym - przez Dom Tymczasowy Kocia Łapka.

Reklama

- Zbyt często szczeniaki lub kotki, które najpierw lądują pod choinką, później wyrzucane są w lesie... Dlatego mówię zdecydowanie nie kupowaniu czy adopcji zwierząt na prezent.  Nie róbmy żywych prezentów! - apeluje serialowa Wiktoria z "Przepisu na życie".

Klaudia uważa, że adopcja psa lub kota zawsze powinna być bardzo dokładnie przemyślana.

- Trzeba ustalić, czy jesteśmy w stanie opiekować się zwierzęciem, czy będziemy mogli dopasować życie do jego potrzeb, czy mamy czas na spacery, pieniądze na wizyty u weterynarza, szczepienia, leczenie - mówi.

Podobnego zdania są także inne aktorki i celebrytki, które włączyły się do akcji Kociej Łapki i protestują przeciwko dawaniu zwierząt w prezencie.

Kampanię wspierają m.in. Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", oraz znana ze swej działalności na rzecz zwierzaków Joanna Krupa.

Gwiazdy chcą uzmysłowić Polakom, że wręczanie zwierząt w prezencie jest bardzo lekkomyślne, a czworonogi często trafiają w niewłaściwe ręce i szybko mogą stracić dach nad głową...

- Uważam, że zwierzę powinno być dopełnieniem kochającej się rodziny, a nie zabawką, która może się znudzić - mówi Klaudia Halejcio z nadzieją, że dzięki zaangażowaniu wielu znanych osób, akcja "Zwierzę to nie rzecz, nie dawaj go na prezent!" dotrze do większej liczby odbiorców, a tym samym uda się zapobiec bezdomności wielu kolejnych zwierzaków.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio | Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje