Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1330
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Górski znajdzie się... na celowniku mafii

Górski (Krystian Wieczorek) dowie się, że został na niego wydany wyrok śmierci. Stanie oko w oko z egzekutorem i stoczy z nim walkę o życie! Przed nami dramatyczny finał 10. serii "Komisarza Aleksa"!

Snajper ukryty na dachu budynku stojącego przy łódzkim Placu Wolności zabije dwóch mężczyzn i młodą kobietę. Górski, przeglądając nagranie z ulicznej kamery, zauważy stojącego obok zastrzelonej dziewczyny człowieka w charakterystycznej bluzie.

Reklama

Rozpozna w nim swojego dawnego kolegę ze szkolenia policyjnego i od razu domyśli się, że to właśnie Dominik Szubert (Paweł Ławrynowicz), a nie stojąca akurat przy nim kobieta, był trzecim celem snajpera. Postanowi odszukać znajomego, by dowiedzieć się, kto może chcieć jego śmierci.

Na widok Górskiego Dominik - przekonany, że były kumpel zamierza go zabić - wyciągnie pistolet i wyceluje w komisarza. Alex w ostatniej chwili powali go na ziemię.

- Nikomu już nie ufam - stwierdzi Szubert.

- W coś ty się wpakował, do cholery? - zapyta go Piotr.

Dominik wyzna mu, że poluje na niego ich były szkoleniowiec, który po odejściu z policji został gangsterem i którego on oraz dwaj zastrzeleni przez snajpera mężczyźni zamierzali wsadzić za kratki.

- Trzymaj się od niego z daleka, wystarczy, że ja mam kłopoty - powie.

Górski jednak odwiedzi Kwarca (Adam Szyszkowski), a ten poprosi go, by odnalazł Dominika i sprowadził go do niego. Skłamie, że chce mu pomóc w walce z międzynarodowym gangiem przemytników. Wkrótce potem Piotr spotka się z Szubertem w parku. Nie zauważą zbliżającego się do nich na motorze zamaskowanego mężczyzny. Padną strzały... Na szczęście Alex zdąży zapobiec nieszczęściu i uratuje Dominikowi życie.

- Jakimś cudem dowiedzieli się o naszym spotkaniu - stwierdzi Dominik.

Górski odkryje, że gdy był w posiadłości Kwarca, zhakowano mu telefon. Wpadnie na pomysł, by wykorzystać zainstalowany w jego komórce podsłuch i zastawić na gangstera pułapkę. Tymczasem w willi Szuberta czekać już będzie na nich egzekutor. Okaże się, że Kwarc wydał kolejny wyrok śmierci - wynajął zawodowego zabójcę i polecił mu zlikwidowanie... Górskiego. Wkrótce po wizycie w domu Dominika egzekutor poinformuje gangstera, że wykonał zadanie!

Czy Piotr przeżyje potyczkę z egzekutorem, dowiemy się już w najbliższą sobotę. Na finałowy odcinek 10. serii "Komisarza Aleksa" TVP1 zaprasza 9 grudnia o godzinie 20.15.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje