Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1515
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Finał sezonu! Życie Orlicza zawiśnie na włosku!

Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) wiele razy stawał oko w oko ze śmiercią. W finałowym odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w najbliższą niedzielę o godzinie 20.25) znów będzie musiał stawić jej czoła!


Reklama


Śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci młodego recepcjonisty jednego z łódzkich hoteli początkowo nie wyda się Orliczowi bardzo skomplikowane. W trakcie dochodzenia okaże się jednak, że hotel, przed którym doszło do morderstwa, skrywa w swych murach wiele sekretów, a córka właściciela - piękna Sandra (Aleksandra Domańska) - tylko pozornie jest miłą... uwodzicielką.

Michał od razu wpadnie Sandrze w oko. Dziewczyna postawi sobie za punkt honoru zdobyć go i rozkochać w sobie. Zaprosi go na kolację, nie przypuszczając, że policjant umówił się z nią tylko po to, by zdobyć odcisk jej palca. Okaże się, że odciski Sandry są identyczne z tymi, jakie znaleziono w samochodzie zamordowanego recepcjonisty! Na tym jednak nie koniec! Puchała (Ireneusz Czop), który zatrudni się w hotelu jako pomocnik kucharza, dowie się, że w jednym z pokoi przetrzymywana jest i faszerowana psychotropami matka Sandry.

Podczas rozmowy z Orliczem kobieta zdradzi mu rodzinną tajemnicę - że Sandra, będąc dzieckiem, zabiła... siostrę. Kiedy Michał zjawi się w apartamencie dziewczyny, by ją aresztować, ta niespodziewanie ogłuszy go i zaciągnie do łazienki. Wsadzi jego głowę do wanny i odkręci kurek... Na ratunek Orliczowi rzuci się Alex, ale nie będzie w stanie pomóc swemu panu. Zamknięty w łazience czworonożny detektyw nie straci jednak zimnej krwi i głośnym szczekaniem będzie chciał przywołać do pokoju Sandry Puchałę...

Zdradzamy, że Ryszard dostanie się do łazienki w ostatniej chwili, Sandra zostanie aresztowana, a Michał zrozumie wreszcie, że nie może dłużej igrać ze śmiercią!

Na dramatyczny i pełen niespodziewanych zwrotów akcji finał 5. serii "Komisarza Aleksa" TVP1 zaprasza w niedzielę - 1 czerwca - o godzinie 20.25.

Kolejne odcinki serialu o czworonożnym detektywie i jego przyjaciołach z łódzkiej komendy pojawią się na antenie Jedynki tuż po wakacjach.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje