Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Komisarz Alex": Ewa pogrzebana żywcem, a Michała porazi prąd!

Tropiąc groźnego psychopatę, Michał (Antoni Pawlicki) i Ewa (Agnieszka Więdłocha) otrą się o śmierć, ale Alex uratuje im życie!


Zdradzamy, że 4. odcinku ósmego sezonu "Komisarza Aleksa" (emisja 24 września w TVP1) Marta (Beata Fido), nowa współpracownica Orlicza, zorientuje się, że Michała i Ewę  łączy coś więcej niż tylko praca. Uprzedzi ich o tym, że romans może zaszkodzić ich karierom i narazić na niebezpieczeństwo, bo ludzie zajęci sobą nie zawsze widzą, co się dzieje wokół nich. Grabska nie będzie przypuszczała, że wkrótce zakochana w sobie para policjantów znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie i otrze się o... śmieć!

Wpadną w zasadzkę

Reklama

Łódzcy policjanci wpadną na trop ukrywającego się pod pseudonimem Nietzsche administratora portalu "Czarne Słońce" pragnącego doprowadzić do zbiorowego samobójstwa walczących z depresją nastolatków. Michał i Ewa, przeglądając zapiski zamordowanej terapeutki, odkryją, że Nietzchem może być jeden z jej pacjentów. Pojadą porozmawiać z nim i wpadną w zastawioną na nich zasadzkę! Ewa zostanie napadnięta i ogłuszona, po czym trafi do... trumny, a kiedy się ocknie, z przerażeniem stwierdzi, że nie może wydostać się z pułapki. Michała z kolei porazi i powali na ziemię prąd, do którego uprzedzony przez tajemniczego chłopaka podejrzany zdąży podłączyć klamki w swoim domu.

Prawdziwy zabójca na wolności

Na szczęście Orlicz szybko odzyska przytomność, a Alex usłyszy wołającą o pomoc spod zabitego gwoździami wieka trumny Krassowską. Michałowi uda się oswobodzić Ewę dosłownie w ostatniej chwili. Niestety, policjanci zaczną się dusić szybko rozprzestrzeniającym się w pomieszczeniu dymem. Wybiegając na zewnątrz, zauważą leżącego na podłodze mężczyznę. Okaże się, że to podejrzewany o zabicie terapeutki wyznawca "Czarnego Słońca". Tymczasem prawdziwy zabójca wciąż będzie na wolności...

Na gościnnych występach

Dodajmy, że w 4. odcinku nowego sezonu "Komisarza Aleksa" w gościnnych epizodach zobaczymy dwoje młodych aktorów - Małgorzatę Kozłowską i Nikodema Rozbickiego. Zarażona przez tajemniczego guru samobójczymi myślami 16-letnia Karolina (Małgorzata Kozłowska) nie będzie świadoma, że jest manipulowana przez psychopatę. Jaką rolę w jej życiu odegra Kamil (Nikodem Rozbicki), którego spotka podczas przygotowań do zaplanowanego przez administratora portalu "Czarne Słońce" zbiorowego samobójstwa?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje