Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Komisarz Alex": Ewa pogrzebana żywcem, a Michała porazi prąd!

Tropiąc groźnego psychopatę, Michał (Antoni Pawlicki) i Ewa (Agnieszka Więdłocha) otrą się o śmierć, ale Alex uratuje im życie!


Zdradzamy, że 4. odcinku ósmego sezonu "Komisarza Aleksa" (emisja 24 września w TVP1) Marta (Beata Fido), nowa współpracownica Orlicza, zorientuje się, że Michała i Ewę  łączy coś więcej niż tylko praca. Uprzedzi ich o tym, że romans może zaszkodzić ich karierom i narazić na niebezpieczeństwo, bo ludzie zajęci sobą nie zawsze widzą, co się dzieje wokół nich. Grabska nie będzie przypuszczała, że wkrótce zakochana w sobie para policjantów znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie i otrze się o... śmieć!

Wpadną w zasadzkę

Reklama

Łódzcy policjanci wpadną na trop ukrywającego się pod pseudonimem Nietzsche administratora portalu "Czarne Słońce" pragnącego doprowadzić do zbiorowego samobójstwa walczących z depresją nastolatków. Michał i Ewa, przeglądając zapiski zamordowanej terapeutki, odkryją, że Nietzchem może być jeden z jej pacjentów. Pojadą porozmawiać z nim i wpadną w zastawioną na nich zasadzkę! Ewa zostanie napadnięta i ogłuszona, po czym trafi do... trumny, a kiedy się ocknie, z przerażeniem stwierdzi, że nie może wydostać się z pułapki. Michała z kolei porazi i powali na ziemię prąd, do którego uprzedzony przez tajemniczego chłopaka podejrzany zdąży podłączyć klamki w swoim domu.

Prawdziwy zabójca na wolności

Na szczęście Orlicz szybko odzyska przytomność, a Alex usłyszy wołającą o pomoc spod zabitego gwoździami wieka trumny Krassowską. Michałowi uda się oswobodzić Ewę dosłownie w ostatniej chwili. Niestety, policjanci zaczną się dusić szybko rozprzestrzeniającym się w pomieszczeniu dymem. Wybiegając na zewnątrz, zauważą leżącego na podłodze mężczyznę. Okaże się, że to podejrzewany o zabicie terapeutki wyznawca "Czarnego Słońca". Tymczasem prawdziwy zabójca wciąż będzie na wolności...

Na gościnnych występach

Dodajmy, że w 4. odcinku nowego sezonu "Komisarza Aleksa" w gościnnych epizodach zobaczymy dwoje młodych aktorów - Małgorzatę Kozłowską i Nikodema Rozbickiego. Zarażona przez tajemniczego guru samobójczymi myślami 16-letnia Karolina (Małgorzata Kozłowska) nie będzie świadoma, że jest manipulowana przez psychopatę. Jaką rolę w jej życiu odegra Kamil (Nikodem Rozbicki), którego spotka podczas przygotowań do zaplanowanego przez administratora portalu "Czarne Słońce" zbiorowego samobójstwa?

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje