Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Dorota Segda u boku czworonożnego detektywa!

Wielka gratka dla fanów Doroty Segdy, czyli niezapomnianej Agaty Kwiecińskiej-Depczyk z “Na dobre i na złe" oraz Danuty Śliwińskiej z “Barw szczęścia": lubiana i ceniona aktorka wystąpi gościnnie w “Komisarzu Aleksie"!. Poznaj szczegóły!


Reklama


Zdradzamy, że Dorotę Segdę zobaczymy w 8. odcinku szóstego sezonu “Komisarza Aleksa" zatytułowanym “Piękna śmierć" (emisja w sobotę 1 listopada o godz. 20.25 oraz w niedzielę 2 listopada o godz. 17.30 w TVP1).

Gwiazda Starego Teatru w Krakowie pojawi się w niewielkiej, ale za to bardzo ważnej roli. Jako Dorota Wirska, zrozpaczona matka jednej z zamordowanych przez psychopatę dziewczyn, doprowadzi do ujęcia fotografa zabijającego pozujące mu do zdjęć kobiety. Po prostu na jednym ze zdjęć zaprezentowanych na wystawie Rygiera rozpozna własną córkę.

Przypomnijmy, że w roli psychopatycznego fotografa Mariusza Rygiera, który w trakcie sesji fotograficznych zabija młode kobiety - nieświadome niebezpieczeństwa kandydatki na modelki, wystąpi Piotr Stramowski, czyli Szymon Dryl z “Na dobre i na złe". Zdjęciami owiniętych folią ciał swoich ofiar grany przez niego bohater pochwali się mieszkańcom Łodzi urządzając wystawę.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Dorota Segda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje