Komisarz Alex
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2984
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Dlaczego Magdalena Walach musiała odejść z serialu? Mamy dementi producentów!

Twórcy serialu TVP1 “Komisarz Alex” stanowczo dementują plotki na temat zmian obsadowych w 8. sezonie serialu. Według wyssanych z palca spekulacji jednego z tabloidów, Magdalenę Walach zastąpiła Agnieszka Więdłocha, bo tego oczekiwał Antoni Pawlicki.

- Wszelkie zmiany w obsadzie podyktowane są naszymi zobowiązaniami licencyjnymi - podkreśla Monika Jóźwik, producentka kreatywna "Komisarza Aleksa“. - Przypominam, że polska wersja serialu oparta jest na austriacko-niemieckiej produkcji "Komisarz Rex“, co nakłada na nas obowiązek podporządkowania się oryginalnym scenariuszom.

- Z tego powodu w trzecim sezonie musieliśmy pożegnać się z Markiem Bromskim, którego grał Jakub Wesołowski, a w 8. odchodzi Lucyna Szmidt, w którą wcielała się Magdalena Walach. W nowych odcinkach w łódzkiej komendzie pojawi się podkomisarz Ewa Krassowska, w roli której widzowie zobaczą Agnieszkę Więdłochę. 

Reklama

- Nie mam w zwyczaju komentować plotek, ale te są tak absurdalne, że czuję się w obowiązku je zdementować - mówi Antoni Pawlicki, odtwórca Michała Orlicza.

- Z Magdą pracowało mi się znakomicie, bardzo się lubimy i bzdurą jest, że mieliśmy jakiś konflikt. Jako aktor nie mam żadnego wpływu na ruchy obsadowe. Nie śmiałbym ingerować w kompetencje zarówno producentów, jak i TVP1, czyli nadawcy serialu. Jednocześnie trudno, żebym nie cieszył się z faktu, że będziemy razem pracować razem z Agnieszką Więdłochą, z którą przecież już wcześniej grałem w “Czasie honoru", czyli innej produkcji TVP. Od początku swojej drogi  zawodowej skupiam się - najlepiej jak potrafię - na pracy. W obliczu nikczemnych i niegodziwych pomówień mogę się bronić tylko nią.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Magdalena Walach
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy