Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1642
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Czy Orlicz zmieni swoje przyzwyczajenia, by uszczęśliwić ukochaną?

Kiedy Orlicz (Antoni Pawlicki) przyjął zaproszenie Alicji Siedleckiej (Natalia Klimas) na kolację, nie przypuszczał, że znajomość z piękną bizneswoman zrewolucjonizuje jego życie. Już w 2. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" okaże się, że Michał wręcz świata nie widzi poza kobietą, której uratował życie!


Reklama


- Nastrojowe światło, świece, kolacja... Czy ty próbujesz mi coś powiedzieć? - zapyta Alicja Michała, gdy pewnego wieczoru znajdą się sam na sam w domu Orlicza.

- Że bardzo miło wspominam twoją poprzednią wizytę - odpowie jej komisarz, podając kieliszek wina.

Siedlecka w pierwszej chwili nie będzie chciała przyjąć trunku, bo - jak wyszepcze Michałowi do ucha - musi przecież wrócić do domu i nie może dopuścić, by zatrzymano ją za jazdę samochodem po spożyciu alkoholu. Orlicz obejmie ją czule i zażartuje, że od razu może ją przykuć kajdankami do łóżka! Alicja, uwięziona w ramionach policjanta, bez oporu podda się jego pocałunkom. Z miłosnego uniesienia wyrwie ich jednak niespodziewanie... Alex. Czworonożny detektyw, zniecierpliwiony tym, że nikt nie zwraca na niego uwagi, zacznie gryźć jedną ze swych zabawek wydającą elektroniczne dźwięki.

- Na czym przerwaliśmy? - zwróci się do Alicji, gdy odbierze zabawkę Aleksowi, ale zamiast odpowiedzi z ust ukochanej, usłyszy... wycie swego podopiecznego.

Dopiero kiedy położy obok posłania Aleksa zdjęcie Maliny, pies uspokoi się, a Michał będzie mógł wrócić na kanapę i usiąść obok sączącej wino Alicji.

Siedlecka zaprosi Orlicza na koncert charytatywny, ale Michał rozczaruje ją, mówiąc, że nie może jej towarzyszyć, bo musi akurat pracować.

- Nie tłumacz się, nie mam prawa niczego od ciebie wymagać - powie łamiącym się głosem Alicja, po czym zacznie się zbierać do wyjścia.

- Szofer na mnie czeka. Chyba nie myślisz, że naprawdę prowadziłabym po winie - rozwieje marzenia Michała o wspólnej nocy.

Rozczarowany Orlicz zda sobie sprawę, że aby uszczęśliwić kobietę, która skradła jego serce, będzie musiał zrezygnować z wielu bardzo dla niego ważnych spraw. Czy jego uczucie do pięknej bizneswoman przetrwa próbę czasu?

Na 2. odcinek 5. serii "Komisarza Aleksa" Jedynka zaprasza w sobotę 8 marca o godzinie 20.20.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama