Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Czy Orlicz ulegnie zalotom atrakcyjnej fotografki?

W jednym z odcinków 6. serii "Komisarza Aleksa" w roli sympatycznej fotografki pojawi się znana z wielu seriali Anna Gzyra. Arleta, w którą się wcieliła, będzie zauroczona przesłuchującym ją w sprawie tajemniczego morderstwa Orliczem (Antoni Pawlicki), a on wcale nie pozostanie obojętny na jej zaloty!


Reklama


Arleta Czarska (Anna Gzyra) to młoda i atrakcyjna dziewczyna, której pasją jest fotografia. Jej życie odmieni się nie do poznania, gdy pewnego dnia dostanie zlecenie przygotowania katalogu znanego muzeum przyrodniczego - fotografując wypchane zwierzęta, odkryje, że w jednym z eksponatów ktoś zaszył woreczek z... brylantami!

Zabierze kilka kosztownych kamieni nieświadoma, że jest obserwowana przez groźnego przestępcę, który - po wyjściu z więzienia - właśnie wrócił po ukryty w muzeum przed odsiadką łup. Okaże się, że nie tylko Adach (Michał Rolnicki) chce odzyskać brylanty. Kiedy w parku zamordowany zostanie jego były wspólnik, a w muzeum pojawią się policjanci z łódzkiej komendy, Arleta zrozumie, że znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie. Na odłożenie na miejsce zabranych przez nią z woreczka brylantów będzie jednak za późno...

Jako pierwsza przesłuchiwać będzie Arletę Nina (Karolina Nolbrzak). Gdy dołączy do niej Orlicz (Antoni Pawlicki), twarz młodej fotografki od razu rozpromieni się zalotnym uśmiechem. Michał natychmiast zauważy, że wpadł w oko Arlecie. Przyjmie jej zaproszenie na kawę i zgodzi się przesłuchać ją w jej pokoiku ukrytym na piętrze muzeum. Czy ulegnie jej wdziękom?

Zdradzamy, że Orlicz i Alex uratują Arletę, gdy pewnej nocy wpadnie w sidła zastawione w muzeum przez Adacha gotowego na wszystko, byle tylko odzyskać brylanty.

Przypominamy, że premierowe odcinki "Komisarza Aleksa" (6. seria) pojawiać się będą jesienią na antenie Jedynki w sobotnie wieczory począwszy od 13 września. Annę Gzyrę w roli Arlety Czerskiej zobaczymy w odcinku 6. (emisja 18 października o godz. 20.20 w TVP1).

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Anna Gzyra

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje