Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1531
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Komisarz Alex”: Czy Monice uda się rozkochać w sobie Orlicza?

Mamy świetną - choć nie potwierdzoną dotąd oficjalnie - wiadomość dla fanów "Komisarza Aleksa"! Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku ruszą zdjęcia do 5. serii serialu o czworonożnym detektywie. Jak udało się nam ustalić, grająca Monikę Julia Rosnowska będzie częstym gościem na planie, co oznaczać może tylko jedno - że Monice uda się rozkochać w sobie Orlicza (Antoni Pawlicki) i stanie się osobą bardzo bliską przystojnemu komisarzowi!


Reklama


Raczkujący dopiero związek Moniki i Michała od początku wzbudza wielkie emocje. Z faktu, że wnuczka Biernackiego, czyli właściciela domu, w którym mieszkają Orlicz i Alex, z impetem wkroczyła w życie komisarza, nie są zadowoleni widzowie kibicujący w staraniach o uczucia Michała Lucynie (Magdalena Walach).

Orlicz - choć bardzo lubi swoją koleżankę z łódzkiego posterunku - nie kwapi się do tego, by ich znajomość przerodziła się w coś więcej... Jest wyjątkowo odporny na wdzięk Lucyny i zdaje się nie dostrzegać, że policjantka jest nie tylko znakomitym detektywem, ale przede wszystkim pełną uroku i piękną kobietą. Dopóki jednak w życiu Michała nie pojawiła się Monika, Lucyna miała nadzieję, że między nią a Orliczem może kiedyś zaiskrzyć. Niestety, Monika po prostu zawróciła w głowie opiekunowi Aleksa, a po tym, jak zdecydowała się adoptować Malinę, Michał wręcz zwariował na jej punkcie.

W 12. odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa", który TVP1 wyemituje w najbliższą sobotę, 16 listopada, o godzinie 20.20, Michał i Monika dojdą do wniosku, że bardzo lubią spędzać ze sobą czas i postanowią spotykać się częściej. O tym jednak, jak rozwinie się rozkwitające między nimi uczucie, przekonamy się dopiero... wiosną przyszłego roku.

Dowiedzieliśmy się, że w 5. sezonie serialu, do którego zdjęcia realizowane będą najprawdopodobniej od grudnia, wątek Moniki i Michała zostanie bardzo rozbudowany, a ich związek nabierze rumieńców, choć nie będzie wcale przypominał sielanki...

Czy Orliczowi i wnuczce Biernackiego uda się ułożyć sobie życie we dwoje? Czy Lucyna podda się i przestanie zabiegać o względy kolegi? Jak potoczą się losy bohaterów serialu? Odpowiedzi na te pytania znają na razie jedynie scenarzyści pracujący nad kolejnymi odcinkami "Komisarza Aleksa". Widzowie poznają je dopiero na wiosnę.

Tymczasem Jedynka zaprasza na dwa ostatnie odcinki 4. serii przygód czworonożnego detektywa - "Śmierć dziewczyny" (emisja 16 listopada) i "Niebezpieczne zadanie" (emisja 23 listopada).

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje