Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2452
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Cała prawda o zmianach w głównej obsadzie serialu

- Krystian Wieczorek zgłosił nam, że dostał rolę w nowej produkcji konkurencyjnej stacji - przyznaje Sławomir Jóźwik. - Niestety, nie da się związanych z nią zajętości pogodzić ze zdjęciami do "Komisarza Aleksa", dlatego stacja rozpoczęła poszukiwania nowego odtwórcy opiekuna czworonożnego detektywa.

Reklama

Przypomnijmy, że Krystian Wieczorek jest trzecim w historii - po Jakubie Wesołowskim i Antonim Pawlickim - opiekunem Aleksa.

Twórcy polskiej wersji wzorują się na austriacko-niemiecko-włoskim "Komisarzu Reksie“. gdzie zmiany były częstsze. Do tej pory serialowy Rex miał już sześciu panów.

A co z Magdą Walach, czyli serialową podkomisarz Lucyną Szmidt?

- W związku z tym, że przyjęła rolę w "Stuleciu Winnych" (również TVP), nie będzie jej w części odcinków wiosennych - wyjaśnia producent. - Nie jest to jakaś nadzwyczajna sytuacja, bo Magdalena Walach to bardzo ceniona i wzięta aktorka. Nie było jej u nas przez dwa sezony, po czym wróciła. Tym razem jej nieobecność będzie krótsza. Wierni widzowie naszego serialu mogą być spokojni: Magdalena Walach nie odchodzi z "Komisarza Aleksa"!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje