Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1724
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Bohater i aktor jak bracia!

Antoni Pawlicki dał Orliczowi nie tylko swoją twarz, ale też osobowość. – W obu nas tkwią dwie natury: dżentelmena i... koguta – żartuje aktor.

Obaj są dżentelmenami w każdym calu, odpowiedzialnymi i wyrozumiałymi mężczyznami, wysportowanymi przystojniakami, wobec których żadna dziewczyna nie może pozostać obojętna. Antoni Pawlicki i Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa" nie kryją, że szukają kobiety swojego życia, u boku której znajdą prawdziwe szczęście, co jednak wcale nie przeszkadza im... eksperymentować z uczuciami.

Czekając na wielką miłość

Reklama

Romanse, w jakie wdaje się Orlicz, nie są dla niego jedynie przygodami. W każdy swój związek angażuje się w stu procentach, a kobiety, z którymi się spotyka, czują się przy nim bezpieczne i szczęśliwe. Szarmanckim, liczącym się ze zdaniem partnerki i dbającym o jej dobro mężczyzną jest też Antoni Pawlicki. Choć prasa plotkarska przypisuje mu liczne podboje miłosne, on - jak na prawdziwego dżentelmena przystało - milczy na temat uczuć.

Nigdy nie potwierdził, że między nim a Agnieszką Więdłochą było coś więcej niż przyjaźń, wciąż nie skomentował plotek o zażyłości z Julią Pogrebińską, z którą od niedawna łączą go media. Wzroku zarówno Michała, jak i Antoniego nie przyciągają głębokie dekolty i minispódniczki. Obaj wolą eleganckie kobiety, bo - jak powiedział aktor w jednym z wywiadów - styl podkreśla osobowość.

Wysportowani faceci


Kiedy Antoni Pawlicki dowiedział się, że zagra Orlicza, postanowił dobrze przygotować się do tej roli. - Oryginalny scenariusz serialu zakładał, że Michał to facet, któremu blisko jest do bycia... komandosem - mówił aktor, gdy kilka lat temu rozpoczął naukę krav magi.

Umiejętność walki wręcz bardzo przydała mu się na planie, a w jednym z odcinków "Komisarza Aleksa" miał nawet okazję zaprezentować się w efektownej sekwencji walki wręcz. Dziś ani przed Antonim, ani przed Michałem krav maga nie ma żadnych tajemnic! Obaj są bardzo wysportowani, regularnie ćwiczą i dbają o sprawność fizyczną.

Serce dla zwierząt

 Miłości, jaką w serialu Alex powinien okazywać Orliczowi, nie możnaby wiarygodnie pokazać na ekranie, gdyby Antoni Pawlicki prywatnie nie lubił zwierząt. - W moim domu psy były zawsze obecne, więc nie miałem żadnego problemu ze zdobyciem zaufania tych, które grają Aleksa - opowiada. Rocky, bo to on jest główną gwiazdą "Komisarza Aleksa", zakochał się w swym serialowym panu i od razu go zaakceptował.

- Słucha mnie, chodzi przy mojej nodze i wykonuje moje polecenia - mówi z dumą aktor, dodając, że odwzajemnia uczucie, jakim darzy go czworonożny partner z planu serialu.

Wszystkie kobiety Michała

Monika Biernacka (Julia Rosnowska): Dzięki niej zaczął marzyć o założeniu rodziny. Ich związek zakończył się wraz z wyjazdem Moniki.

Alicja Siedlecka (Natalia Klimas): U jej boku przeżył wiele chwil pełnych namiętności, ale nie czuł się dobrze.

Kinga Iskierka (Magdalena Turczeniewicz): Zwróciła uwagę Orlicza dziewczęcym wdziękiem i pogodą ducha. Połączył ich gorący romans przerwany zniknięciem dziewczyny.

a.im.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Antoni Pawlicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama