Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1512
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Alex zacznie bardzo... zawadzać ukochanej Orlicza!

Alicja Siedlecka (Natalia Klimas), z którą Orlicza (Antoni Pawlicki) połączył pełen namiętności romans, z coraz większą niechęcią przyglądać się będzie relacjom ukochanego z... Aleksem! - Mam nadzieję, że nie będziesz musiał między nami wybierać - powie pewnego dnia Michałowi.


Reklama

Choć, by uszczęśliwić swoją nową dziewczynę, Michał zrezygnuje z wielu przyzwyczajeń, jego związek z Alicją wcale nie będzie przypominał sielanki. Po tym, jak z powodu nagłych wezwań do pracy Orlicz odwoła kilka randek, piękna bizneswoman dojdzie do wniosku, że nie chce, by jej życie polegało jedynie na ciągłym czekaniu na ukochanego. W dodatku trudno jej będzie zaakceptować fakt, że na każdym jej spotkaniu z kochankiem obecny jest także Alex!

- Rozumiem, że najważniejsza jest praca, ale jeśli pies też ma być... - powie Michałowi, dając mu wyraźnie do zrozumienia, że nie podoba się jej relacja, jaka łączy go z czworonożnym podopiecznym.

Alex dość szybko zorientuje się, że dziewczyna jego pana traktuje go jak piąte koło u wozu i wcale nie będzie mu się to podobało! Chociaż początkowo bardzo lubił Alicję, po jakimś czasie straci dla niej serce i zacznie dawać się jej we znaki nie pozwalając nigdy zostać sam na sam z Michałem. Marzenia Alicji, by stworzyć z Orliczem cudowny związek i spędzać w ramionach ukochanego każdą wolną chwilę, powoli przestaną się jej wydawać realne...

- Powiedz mi coś miłego, coś... pikantnego - poprosi Alicja, gdy pewnego dnia zadzwoni do Michała.

- Nie mogę, mam pluskwę w samochodzie - usłyszy w odpowiedzi.

- Jeśli będziesz tak mówił o Aleksie, z pewnością mnie nie polubi - powie Siedlecka z wyrzutem, dodając, iż ma nadzieję, że Michał nie będzie musiał wybierać pomiędzy nią a psem!

Czy kłótnie o Aleksa okażą się początkiem końca związku Michała i Alicji? Czy Siedlecka pogodzi się w końcu z tym, że czworonożny detektyw będzie ciągle obecny w jej życiu? Czy Alex przestanie patrzeć spode łba na dziewczynę swojego opiekuna?

Odpowiedzi na te pytania padną w najbliższych odcinkach 5. serii "Komisarza Aleksa". Na emisję kolejnego - zatytułowanego "Tajemnica spowiedzi" - Jedynka zaprasza w sobotę 22 marca o godzinie 20.20.

 

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Natalia Klimas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje