Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Komisarz Alex": Alex, wracaj!

Fani "Komisarza Aleksa" żądają natychmiastowego powrotu serialu na antenę Jedynki. - Bardzo tęsknimy! Nie wytrzymamy do jesieni! - piszą. Co na to producenci i szefowie TVP1?Reklama

- Gotowa do emisji jest cała 7. seria "Komisarza Aleksa" - 13 nowych odcinków. Czekamy na decyzję władz TVP, kiedy pojawią się na antenie - mówi producentka Monika Jóźwik, dodając, że fani czworonożnego detektywa muszą po prostu uzbroić się w cierpliwość.

O tym, czy szefowie Jedynki podejmą decyzję o powrocie "Komisarza Aleksa" na antenę jesienią, na razie za wcześnie wyrokować. Trwa przecież sezon wiosenny, do planowania ramówki jesiennej zostało jeszcze trochę czasu.

Domagający się natychmiastowego powrotu Aleksa mają mocne argumenty "za" - dzielni strażacy, który w sobotnie wieczory zastąpili sympatycznego psa i jego opiekunów z łódzkiej komendy, nie cieszą się tak dużą popularnością i przyciągają przed telewizory znacznie mniej widzów niż Alex! Co prawda 1. odcinek "Strażaków" miał wysoką oglądalność, ale wyemitowany został 28 lutego, kiedy inne (konkurencyjne) stacje nie wystartowały jeszcze ze swymi nowościami. W pierwszą sobotę marca widownia nowego serialu TVP1 spadła na łeb na szyję - "Strażakom" dotąd nie udało się odzyskać widzów, którzy po 1. odcinku zrezygnowali ze śledzenia losów bohaterów serialu. Nadawany w poprzednich sezonach o tej samej porze "Komisarz Alex" co tydzień przyciągał przed telewizory kilkaset tysięcy widzów więcej!

Fani "Komisarza Aleksa" - oprócz tego, że swoje opinie o zawieszeniu serialu zamieszczają w komentarzach na oficjalnym profilu Aleksa na Facebooku - założyli też specjalną stronę "Żądamy natychmiastowego powrotu Komisarza Aleksa do TVP", którą zaledwie kilka godzin po starcie polubiło ponad 400 osób!

"Wracaj i podbij Jedynce oglądalność!", "Strażacy są ok, ale Alex jest najlepszy!", "Nie wytrzymamy do jesieni!" - oto, co najczęściej piszą wielbiciele czworonożnego detektywa na Facebooku.

Czy premierowe odcinki "Komisarza Aleksa" na pewno pojawią się na antenie TVP1 po wakacjach? Oficjalną odpowiedź na to pytanie poznamy nie wcześniej niż w sierpniu podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje