Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1682
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Alex na kursie... uwodzenia. Zostanie artystą podrywu!

W ostatnim odcinku 14. serii "Komisarza Aleksa" policjanci z łódzkiej komendy - Piotr (Krystian Wieczorek) i Gutek (Piotr Bondyra) oraz ich szef (Zbigniew Lesień) - zgłębiać będą sztukę uwodzenia na kursach dla... donżuanów. Tytuł "artysty podrywu" przypadnie - to oczywiste - Aleksowi!


W Wielką Sobotę 11 kwietnia o godzinie 20.20 TVP1 wyemituje ostatni nakręcony przed wybuchem pandemii odcinek "Komisarza Aleksa". Tym razem policjanci z łódzkiej komendy będą musieli zająć się tajemniczą śmiercią młodego mężczyzny, który - jak się okaże - był wykładowcą w szkole uwodzenia i potrafił po mistrzowsku oplatać sobie kobiety wokół małego palca, przy okazji wykorzystując ich naiwność dla niecnych celów.

Reklama

Już na początku śledztwa wyjdzie na jaw, że zamordowany Marcel Suchy (Konrad Wosik) tuż przed śmiercią rzucił matkę swego nienarodzonego dziecka i związał się z dużo od siebie starszą właścicielką studia nagraniowego, w którym miał zamiar zarejestrować piosenki na swą debiutancką płytę. Górski i Gutek będą przekonani, że morderczynią Marcela jest któraś - była lub obecna - z jego kochanek! Tymczasem wszystko wskazywać będzie, że miłosny trójkąt był... czworokątem, a kolega nieżyjącego donżuana miał całkiem "mocny" motyw, by pozbyć się rywala.

Aby dowiedzieć się wszystkiego o namiętnościach, jakie zawładnęły ludźmi związanymi z Marcelem i które doprowadziły do tragedii, policjanci będą musieli... zapisać się do szkoły uwodzenia.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje