Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1542
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Agnieszka Warchulska nie lubi swoich... zmarszczek!

Agnieszka Warchulska, którą zobaczymy jako projektantkę mody Maję Merkel w 1. odcinku 7. serii „Komisarza Aleksa”, nie wierzy kobietom twierdzącym, że świetnie sobie radzą z upływem czasu. - Mnie nie jest dobrze ze zmarszczkami – mówi.

Kiedy Agnieszka Warchulska skończyła 40 lat, zdała sobie sprawę z tego, że nie jest... niezniszczalna. Przysięgła sobie jednak, że zrobi wszystko, by szerokim łukiem omijać gabinety chirurgów plastycznych.

Reklama

- Chciałabym osiągnąć taki stan umysłu, by skalpel nie był mi potrzebny – wyznała w wywiadzie i dodała, że nie ma w niej zgody na bycie „starszą”, bo wewnętrznie ciągle czuje się bardzo młodo.


Agnieszka Warchulska nie kryje, że źle się czuje, widząc w lustrze zmarszczki na swojej twarzy. Przypomina sobie wtedy, co mówiła jedna z jej profesorek w szkole teatralnej – że najgorsze dla kobiety jest, iż opakowanie się zmienia, a wnętrze zostaje to samo...

- Gdy człowiek pielęgnuje w sobie ciekawość świata i energię, to serce, umysł i dusza wyrywają się do przodu! A tu... balkonik – żartuje aktorka.

Agnieszka Warchulska nie wierzy swoim koleżankom, które powtarzają jej, że nie mają problemu z pogodzeniem się z upływem czasu, a wręcz świetnie sobie z tym radzą.

- Bawią mnie kobiety, które najpierw robią sobie operacje plastyczne, a potem mówią, że zgadzają się na przemijanie. Ja tak nigdy o sobie nie powiem, bo nie jest mi dobrze ze zmarszczkami, z tym, że moje ciało nie wróciło po drugim porodzie do takiej formy, jak po pierwszym – mówi.


Agnieszka Warchulska uważa, że jest teraz w takim wieku, który dla aktorek bywa bardzo trudny. Twierdzi, że jest już za stara, by grać amantki, a za młoda, aby grać babcie.

- Ale mój czas dopiero nadchodzi! Mogę już zagrać lady Makbet, Maszę z „Trzech sióstr”, Medeę... Cieszę się, że wytrwałam w zawodzie, a były momenty, gdy chciałam go rzucić. Jako aktorka nie mam uczucia totalnego spełnienia – stwierdziła niedawno.


Już we wrześniu Agnieszkę Warchulską będziemy mogli podziwiać jako bardzo atrakcyjną projektantkę mody Maję Merkel w 1. odcinku 7. serii „Komisarza Aleksa”.

Zdradzamy, że grana przez nią bohaterka nie będzie obojętna na wdzięki sporo od niej młodszego... kochanka swojej córki – modela, którego zwłoki odkryje pewnego dnia, gdy niespodziewanie zjawi się w jego mieszkaniu...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje