Reklama

"Komisarz Alex": 17. sezon już wiosną 2022 roku w TVP1

Fani serialu "Komisarz Alex" mają powody do radości. Już w przyszłym roku zobaczą kolejny sezon przygód swoich ulubionych bohaterów.

Jak donoszą Wirtualnemedia.pl, już wiosną 2022 roku na antenie TVP1 zadebiutuje 17. sezon serialu "Komisarz Alex". Nowa seria, podobnie jak poprzednie, będzie liczyć 13 odcinków. Zdjęcia do nowych odcinków mają rozpocząć się jeszcze w tym roku w Łodzi.

Pierwszym opiekunem Aleksa był Marek Bromski, w którego wcielał się Jakub Wesołowski. Później główną postać, Michała Orlicza, grał Antoni Pawlicki. Po jego odejściu pałeczkę przejął Piotr Górski (Krystian Wieczorek).

"Komisarz Alex": Adam Wilczak zastępcą Górskiego

W 8. odcinku 16.sezonu "Komisarza Alexa" do akcji wkroczył nowy komisarz! W roli Adama Wilczaka zadebiutował Wojciech Czerwiński, aktor, który dotychczas zagrał w takich produkcjach, jak "Korona Królów", "Wataha", czy "Misja Afganistan".

Reklama

Podopieczny komendanta Stanisława Mędrzaka (Zbigniew Lesień) jest całkowitym przeciwieństwem Górskiego. Wychowany w dysfunkcyjnej rodzinie, w dzielnicy okrytej złą sławą, doskonale zna zasady panujące w świecie przestępczym.

Wilczak to prawdziwy fighter, który tak samo dobrze posługuje się bronią, co pięściami. Wojciech Czerwiński przez wiele lat trenował brazylijskie Jiu-Jitsu, zapasy wolne i świetnie wykorzystuje te umiejętności na planie.

"Komisarz Alex": Gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki 16. sezonu "Komisarza Alexa" można oglądać w soboty o 20:40 w TVP1.

Zobacz też:

Gwiazda "M jak miłość" żyła w miłosnym trójkącie

Cezary Pazura oświadczył się?

"Gliniarze": Sukces serialu Polsatu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: ​"Komisarz Alex"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje