Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1562
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Kolejna gwiazda w "Komisarzu Aleksie"

Na planie kręconych właśnie w Łodzi nowych odcinków "Komisarza Aleksa" codziennie spotkać można gwiazdy, które w 3. sezonie serialu pojawią się na ekranie w gościnnych epizodach. Kilka dni temu czworonożnego detektywa poznała osobiście Joanna Orleańska.


Reklama

Joanna Orleańska, czyli Diana Sroka ze "Szpilek na Giewoncie", wcieli się w "Komisarzu Aleksie" w Agatę Roguską - bardzo zapracowaną prawniczkę, która prawie w ogóle nie ma czasu, by zajmować się swoim 12-letnim synem. Dopiero kiedy chłopiec znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie, zrozumie, że to właśnie on jest dla niej najważniejszy. Postanowi nawet spróbować pogodzić się z mężem (Paweł Okraska), którego zmusiła do wyprowadzki... Oboje zjednoczą swoje siły, by ich porwany syn wrócił do domu.

39-letnia Joanna Orleańska swoją aktorską karierę rozpoczęła od udziału w serialu "Życie jak poker", ale największą popularność przyniosła jej rola Joasi, wielkiej miłości Tomka Gabriela, w "Złotopolskich". Widzieliśmy ją też w "Pierwszej miłości", "Facetach do wzięcia" i ostatnio w "Szpilkach na Giewoncie".

Joanna już jako studentka wrocławskiej szkoły teatralnej wiedziała, że tylko ciężką pracą i wytrwałością uda się jej zrobić karierę, o jakiej marzyła. Wierzyła, że ma przed sobą wiele wspaniałych ról i cudownych chwil przed kamerą i na scenie, ale nie chciała rezygnować z tego, co dawało jej największe szczęście - ze zwykłego życia u boku męża Pawła Orleańskiego, domu, rodziny.

- Jestem strasznie zachłanna na szczęście! Chciałabym mieć i udane życie rodzinne, i satysfakcjonujące życie zawodowe - mówiła w wywiadzie będąc jeszcze na początku swojej zawodowej drogi.

Udało się jej pogodzić prowadzenie domu z pracą, umiejętnie dzieli swój czas pomiędzy graniem kolejnych ról a byciem zwykłą... gospodynią.

- Energia kobiety rozprasza się na wiele rzeczy. Dom, rodzina, przygotowywanie obiadów, sprzątanie, praca... Energia rozproszona idzie najczęściej na boki. Mężczyźni zazwyczaj koncentrują się tylko na jednej sprawie i dlatego częściej osiągają sukcesy. Kobiety mają trochę trudniej. Ale ja akurat nie narzekam - śmieje się aktorka.

W roli Agaty Roguskiej w "Komisarzu Aleksie" zobaczymy Joannę już w marcu, kiedy to na antenie TVP 1 pojawią się premierowe odcinki serialu.

Tymczasem wciąż można oddawać swoje głosy na "Komisarza Aleksa" w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia". Wystarczy wysłać sms-a o treści TK.D1 na numer 7265. Przypominamy, że głosowanie potrwa do 28 lutego.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Joanna Orleańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje