Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1344
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jest bardzo stała w uczuciach

Aleksandra Kisio, którą zobaczymy jako Dankę w 5. odcinku "Komisarza Aleksa 2", jest bardzo stała w uczuciach. Ze swoim chłopakiem Łukaszem związana jest już prawie 10 lat!

Aleksandra Kisio nie kryje, że miłość ma dla niej ogromne znaczenie. Już jako mała dziewczynka marzyła, że kiedyś spotka idealnego partnera, u boku którego będzie mogła szczęśliwie przejść przez życie i z którym uda się jej stworzyć kochającą się rodzinę.

Reklama

Kiedy Ola miała 19 lat zakochała się po uszy w przystojnym Łukaszu - chłopaku dokładnie takim, jak ten, który pojawiał się w jej dziewczęcych marzeniach.

- To moja pierwsza prawdziwa miłość - mówiła o swoim chłopaku.

Od chwili, gdy się poznali, wkrótce minie 10 lat, a Ola i Łukasz wciąż są w sobie po uszy zakochani. Jakiś czas temu zamieszkali razem i doszli do wniosku, że już najwyższa pora, by pomyśleć o zalegalizowaniu swojego związku. Kiedy Łukasz podarował Oli piękny pierścionek i poprosił, aby została jego żoną, aktorka nawet przez chwilę się nie wahała. Oboje uznali jednak wtedy, że wcale nie muszą się śpieszyć do ołtarza i... zapomnieli o ślubie.

- Świetnie się rozumiemy, wspieramy się i jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi. Urzędowe potwierdzenie, że jesteśmy parą, nie jest nam potrzebne, ale z pewnością kiedyś  zapragniemy je mieć - śmieje się Aleksandra Kisio, pytana o swoje plany ślubne.

Aktorka zwierzyła się niedawno, że coraz częściej łapie się na tym, że zastawia się nad macierzyństwem.

- Decyzja o zostaniu mamą jest dla każdej kobiety szalenie ważna. Nie chcę jej podejmować pochopnie, pod wpływem chwili. Mam nadzieję, że kiedyś poznam smak macierzyństwa, ale na razie w zupełności wystarcza mi opieka nad chrześniakiem - powiedziała w wywiadzie.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Aleksandra Kisio

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje