Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1585
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy "Barw szczęścia" w "Komisarzu Aleksie"

W najbliższym odcinku "Komisarza Aleksa" dojdzie do niecodziennego starcia dwóch gwiazd... "Barw szczęścia" - Agnieszki Wosińskiej i Marty Nieradkiewicz, czyli Edyty Jeleń i Julii Marczak-Zwoleńskiej z serialu Ilony Łepkowskiej.


Reklama

W "Komisarzu Aleksie" Agnieszka Wosińska i Marta Nieradkiewicz wcieliły się w kobiety zakochane w jednym mężczyźnie - przystojnym profesorze weterynarii Adamie Banachu (w tej roli Norbert Rakowski). Żadna z nich jednak nie wygra walki o miłość profesora, bo zostanie on zamordowany, kiedy po całym dniu pracy będzie jechał do swego ulubionego klubu jazzowego.

Podejrzenie o zamordowanie Adama Banacha padnie na jego żonę Annę (Agnieszka Wosińska), która dobrze wiedziała, że jej mąż ma romans ze studentką Justyną Wójcik (Marta Nieradkiewicz). Tego wieczora, gdy profesor zostanie zabity, Anna nakryje go razem z kochanką w jego gabinecie na uczelni. Nie uwierzy mężowi, że już miesiąc temu zakończył swój związek z Justyną, a dziewczyna po prostu go nachodzi. Postanowi go śledzić. Za Banachem pojedzie też Justyna, która nie może pogodzić się z faktem, że ukochany ją zostawił, by wrócić do żony.

W tramwaju, którym Adam Banach jedzie do klubu, ktoś robi mu zastrzyk... Oszołomiony profesor umiera na zawał serca tuż po wyjściu z tramwaju. Świadkami jego śmierci są Anna i Justyna. Obie nie mogą się pogodzić z tym, że straciły ukochanego mężczyznę.

Justyna postanawia podzielić się z komisarzem Bromskim (Jakub Wesołowski) swoimi przypuszczeniami, że Adam wcale nie zmarł na zawał serca, ale został zamordowany.

- Słyszałam jak profesor kłócił się z żoną. Groziła, że go zabije. Niedługo potem już nie żył - powie komisarzowi.

Podczas przesłuchania Anny Bromski dowie się, że Adam miał romans z Justyną. W mieszkaniu dziewczyny znajdzie dowody na to, że studentka była obsesyjnie zakochana w profesorze i nie dopuszczała do siebie myśli, że mogłaby go stracić.

Marek Bromski będzie musiał rozwikłać tajemnicę śmierci wykładowcy. Czy Adama zabiła jedna z zakochanych w nim kobiet?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama